Knack 2 Ne Zaman Çıkıyor? - Çıkış Tarihi - Ne Zaman Çıkacak?

Knack 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Knack 2 Ne Zaman Çıkıyor?
4 (80%) 1 vote

Beklenen oyun Knack 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Knack’ in başarısının ardından hiç kimse bir Knack oyunu beklemiyordu. Kafanız mı karıştı şöyle anlatayım. Knack’ in başarısı şu ana kadarki Ps exclusive oyunlar arasında en düşük Metacritic skoru olan oyun. Bir daha üzerinden geçmek gerekirse, hani hiçbiriniz sevmediği o The order 1886 var ya onun puanı bu oyundan yüksek. Şimdi ben bu yazıda neyden bahsedeceğimden emin değilim; Bu oyunun neden çıktığı mı?; Önceki Knack oyunu mu ?. Ben tabi ki yapmam gerekeni yapacağım ama bu oyunun neden geliştirilmeye başlandığında da değineceğim. Öncelikle ilk oyun felaketinin ardından Sony bu oyunda farklı bir şey görmüş ki bunun da bir Ps 4 exclusive olmasına izin vermiş veya sözleşmeleri gereği bir oyun daha çıkarmaları gerekiyor du ancak o zaman neden bunun açıklanması için 3 yıl bekledin. Knack 2 Ne Zaman Çıkıyor? yanıtı için son paragrafa ilerleyebilirsiniz.

Knack 2 Nasıl Olacak?

Şimdi sıra geldi Knack’ e. İlk olarak Knack bir platform temelli önüne geleni dövdüğün ve oldukça tek düze olan bir oyun. Bu oyun aslında potansiyeli olan bir oyun daha çeşitli combat ve güzel bölüm tasarımıyla ortalama üstü bir oyun olabilirdi ancak SIE Japan Studio tek tuşla herkesi dövdüğün bir oyun yapmayı tercih etmiş. Belki sizin sinirinizi bozmadı ama benim bağımsız oyun geliştiricileri dışında tahammül edemediğim bir olay var. Siz çok uğraşıp bölüm sonu canavarını öldürmüşsünüz oyun bir anda cutscene e geçiyor ve senin o son darbeyi indirmene izin vermiyor bu dediğim gibi indie firmalar için anlaşılabilir ancak Shadow of the Colossus bir firmadan bundan fazlasını bekliyor insan.

Oyunun hikayesi oldukça kötü olsa da goblinler ilginç diyalogları oyunun hikayesini az daha ilgi çekici yapıyor (bu cümleleri size söylersem spoiler olacağından söylemiyorum). Oyunda ufak olması gereken ama fazla büyütülen bir olay var oda Knack in büyüdükçe sesinde kalınlaşması ve tersi. Normalde bu olaya fazla değinilmese hani cutsceneler de sesi bir anda kalınlaşsa ama SIE Japan Studio’ da ki abilerimiz ‘ Bir şey yaptık alın bakın’ dercesine her sesi değiştiğinde ‘ AAAA benim sesime ne oldu’ gibi yapmacık tepkiler vererek insanı ana karakterden soğutuyorlar. Knack yeterince gömdüğümüze göre…

Knack 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Knack 2 ( Bunun olduğuna inanamıyorum ) sevenleriyle ( Varsa ) ertelenmediği müddetçe 2017 yılı içinde çıkış yapacağı söylendi ( Bi 20 – 30 yıl ertelense ya ). Sonraki yazılarda görüşmek üzere.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...