Krypton 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Krypton Konusu

Krypton 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Krypton 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Superman’in dedesinin hikayesinin anlatıldığı diziden sevindirici haber geldi.

DC’nin en bilinen kahramanı Superman’in dedesinin maceralarını anlatan dizi Krypton’un 2. sezon için onaylandı. Birinci sezon finalinden hemen önce onaylanan yeni sezonu merakla bekliyoruz. Dizi Man of Steel’den 200 yıl öncesini anlatan dizide Clark Kent olmadan önce dünyanın nasıl bir yer olduğunu anlatıyor. Krypton 2. sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin ilk sezonu 10 bölüm sürmüş ve 23 Mayıs’ta ekranlara veda etmişti. İlk sezon ortalama 1.8 milyon izlenme alan dizi uzun aradan sonra en yüksek açılış yapan dizi oldu. Sağlam oyuncu kadrosu ve iyi bir konuya sahip olan bir diziden başka bir şey beklenemezdi.

Krypton 2. Sezon Konusu ve Oyuncular

Krypton’un yok oluşunu konu alan dizi çok eski bir zamanda geçiyor. Superman’in dedesi Seyg-El dizinin ana karakteri. Seyg-El’in anti-kahramandan Krypton’un kaderini değiştiren bir kahramana dönüşmesini izleyeceğiz. El hanedanının tarihine etki yapan ihtişam dönüşü dizide izliyoruz. Üstelik dizinin Krypton’un yok oluş tarihçesi klişesini yaşamıyoruz.

El hanedanından dışlanan Seyg-El sokaklarda yaşamaya çalışırken bir yandan da dedesi ile kopan bağlarını onarmaya çalışacak. Ana teması aile olan dizide Krypton’un gerçek yüzünü göreceğiz. Acımasız bir sınıf sistemine sahip olan gezegendeki ilk kırılmaları ilk sezonda izlemiştik. Artık işin iyice içine gireceğiz denebilir. 2. sezonda Superman’in bebeklik halini görebiliriz. Supermanin doğumunu engelleyecek yeni karakterler görebiliriz. Dizinin yeni sezonunda kemik kadro aynen kalacak.

Krypton 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

SYFY kanalında yayınlanan dizi oldukça orijinal bir konuya sahip. 1980’de piyasaya çıkmış olan The World of Krypton çizgi roman serisinden uyarlanan dizinin senaryosunu David S. Goyer yapıyor. Goyer daha önce Man of Steel ve Batman vs Superman filminin senaristliğini yapmıştı. İlk sezon için oldukça iyi bir izlenme kazanan dizinin başarılarının devamı bu sezonda da bekleniyor.

Krypton dizisinin 2. sezonu hakkında henüz detaylı bir bilgi verilmedi. Ancak yeni sezonun 2019 yılından önce gelmesi beklenmiyor. Dizinin çıkış tarihi belli olduğunda yazımızı güncelleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...