Kung Fu Panda 3 Ne Zaman Çıkıyor? - Konusu

Kung Fu Panda 3 Ne Zaman Çıkıyor? – Konusu

Kung Fu Panda 3 Ne zaman Çıkıyor
4 (80%) 1 vote

Kung Fu Panda serisinin son filmi Kung Fu Panda 3 ne zaman çıkacak sorusunu yanıtladık. nezamancikiyor.com

Her zaman olduğu gibi çocuklara yönelik filmler çıkaran animasyon dünyası bu seri ile tüm izleyicilere yönelik bir film yapmıştı. Serinin devam niteliğinde olacağı bilinen bu son filmin yönetmen koltuğundaki isim diğer filmlerden de tanıtığımız Jennifer Yuh. Orjinal Fragmanından hemen sonra Türkçe Dublajının çıkması da filmin yakın zamanda ülkemize geleceğine dair göz kırptı diyebiliriz. Her filmi ile izleyenleri güldüren yapım muhteşem grafikleri ile de bir hayli büyülemekte.
Aksiyonun ve yer yer Komedinin hissedildiği bu animasyon filminin belkide en çok merak edilen sorusuna cevap veriyoruz. Bu efsanevi animasyon filmi Kung Fu Panda 3 Ne Zaman çıkacak?. İşte sorunun cevabını Fragmanı size izlettikten sonra cevaplıyoruz.

Bu sevilen animasyon filminin çıkış tarihi ülkemizde 18 mart 2016 olarak gözükmekte. Ancak filmin ilk gösterimi 29 Ocak 2016 tarihinde Çin’de yapılacaktır. Filmin biraz konusundan bahsedecek olursak film genel itibari ile eski serinin devamı niteliğinde. Bu filmde Panda Po karakteri yakınındaki bir tehdit ile cebelleşirken bir yandan da doğaüstü bir güç ile baş etmek zorunda kalacaktır. Senaryosunun Glenn Berger ve Jonathan Aibel tarafından ele alındığı bilinen filmin orjinal seslendirmelerini ise Jack Black, Angelina Jolie, James Hong, Dustin Hoffman, Jackie Chan gibi dünyaca ünlü aktörler yapacaktır.

 

Fragmanı izledikten sonra Efsanevi ve Muhteşem Kung Fu ekibine yeni bir isim mi ekleniyor diye sorular sorabilirsiniz. Aslında bizde bu durumu merak içinde beklemekteyiz. Panda Po’nun soyuna benzeyen bir Panda’nın köye gelişi tüm köy halkının karışıklığa sürüklenmesine sebebiyet verecek gibi gözükmekte. Öte yandan acaba Po gerçekten gerçek babasına mı kavuşacaktır. Yoksa bu gelen Baba Panda başkası tarafından Ajan olarak mı gönderilmişti?

7 den 70 e izleyenlerini sürekli heyecanlandıran Kung Fu Panda serisinin üçüncü filmi şuan için son yapım gibi gözükmekte ancak yenisi gelir mi bilinmez. Bunu filmin sonu bize gösterecektir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...