Kuşadası Gençlik Festivali 2017 Ne Zaman? - Festivalde Kimler Var?

Kuşadası Gençlik Festivali 2017 Ne Zaman?

Kuşadası Gençlik Festivali 2017 Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

2017’nin çok konuşulacak Gençlik festivali Kuşadası Gençlik Festivali 2017 Ne Zaman?

Yaz geldi festivaller başladı en çok konuşulan Kuşadası Festival’ine de az kaldı. Her sene rekor sayıda katılımcı ve kaliteli şarkıcılar ile kendinden söz ettirmeyi başaran festival bu sene kamplı olarak gerçekleştirilecek. Son günler kala gittikçe tükenmeye yüz tutan biletler için son günler kalırken Kuşadası Gençlik Festivali 2017 Ne Zaman? soruları sorulmaya başladı. Bu sorunun yanıtından önce Festivale katılacak şarkıcıların isimlerini söyleyeceğiz;

Kuşadası Gençlik Festivali 2017 Kimler Var?

MFÖ, Teoman, Mor ve Ötesi, Moğollar, Feridun Düzağaç, Hayko Cepkin, Şebnem Ferah, Selda Bağcan, Manga, Pilli Bebek, Seksendört, Pinhani, Cem Adrian, Yüzyüzüyken Konuşuruz, Ceylan Ertem, Mabel Matiz ve bir sürü yıldız daha. Adeta iğne düşmeyen yıldız geçitin de şarkıcılardan yok yok denilecek kadar. Yeni albümleri ile dinleyicilerinin kulak paslarını temizleyecek. Bu sene kombine olarak yapılacak festival Kamp’ına da katılım mevcut. Aydın’da düzenlenecek olan bu kamp Sevgi Plajında olacak.

Kuşadası Gençlik Festivali 2017 Ne Zaman?

5 Temmuz günü başlayan festival 9 Temmuz 2017‘de son bulacak. İlk gün ücretsiz açılış günü düzenlenen Festivalde ilk gün; MFÖ, Seksendört, Umut Kuzey, İskender Paydaş, Son Feci Bisiklet ve Supernova yer alacak.

İkinci gün ( 6 Temmuz 2017 ) :  Mor ve Ötesi, Feridun Düzağaç, Cem Adrian, Flört, Marsis, Neyse ve Özge Fışkın sahne alacak.

Üçüncü gün ( 7 Temmuz 2017 ) : Teoman, Manga, Moğollar, Pinhani, Hüsnü Arkan, Melis Danişmeno ve Yüzyüzeyken Konuşuruz.

Dördüncü gün ( 8 Temmuz 2017 ) : Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Pilli Bebek, Kurban Adamlar, Yok Öyle Kararlı Şeyler, The Madcap

Beşinci gün ( 9 Temmuz 2017 ) : Selda Bağcan, Mabel Matiz, Ceylan Ertem, Yeni Türkü, Kurtalan Ekspres, Luxus ve Nadas son gün performans sergileyecek isimler.

Kuşadası Gençlik Festivali Fiyatları

Günlük olarak festivale katılmak isteyenler günlük 50 TL ödeyebilir. Kombine bilet almak isteyen katılımcılar toplam 5 gün boyunca 120 TL‘ye festivalde yer alabilir. Ayrıca kampa da katılmak isteyen katılımcılar 140 TL ile kombine ve kamp ücreti ile festivale katılabilir. Biletler tükenmeden elinizi çabuk tutun.

Katılacak olan tüm dinleyicilere şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz. Bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek dileği ile, esen kalın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...