La Casa de Papel 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Dizi Konusu

La Casa de Papel 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Bu yazıyı oylayın

Yayınlandığı günden itibaren dikkat çeken dizi La Casa de Papel 2. sezonu ile seyircileri ekrana bağlamaya devam edecek. La Casa de Papel 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Netflix’te yayınlanan sevilen dizi La Casa de Papel birinci sezonuyla büyük ilgi topladı. İspanyol yapımı suç temalı aksiyon dizisi La Casa de Papel 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

La Casa de Papel Hakkında

La Casa de Papel daha ilk sezonuyla hayranların büyük ilgisini topladı ve İmdb üzerinde 8.8 puana ulaştı. La Casa de Papel tam olarak çevrildiğinde Kağıt Evi anlamına geliyor. El profesör, İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soymak için gerekli becerilere sahip bir grup çok yetenekli insanı bir araya getiriyor. Profesörün kurallarına göre gruptaki hiç kimse bir diğerinin gerçek adını bilemez ve “sınıf” dışında gerçek hayatta bir ilişki kuramazlar. Ancak bu kulağa geldiğinden daha zor bir kuraldır.

Elit sekizlinin her biri şehir isimleriyle anılır. Bunlar; Ursula Corbero tarafından canlandırılan Tokyo, Alba Flores tarafından canlandırılan Nairobi, Miguel Herran (Rio), Pedro Alonso (Berlin), Darko Peric (Helsinki) Roberto Garcia Ruiz (Oslo), Paco Tous (Moskova) ve oğlu Jaime Lorente (Denver). Profesör ise Alvaro Morte tarafından canlandırılmaktadır. Profesör’ün zorlu görevi ise rehine arabulucusu ile yüzleşmek olacaktır.

Çete birbirinin dengi maskeler ve kırmızı elbiseler giyer. Ve 35 işçi, 11 güvenlik görevlisi ve ziyarete gelen 15 öğrencinin bulunduğu bankaya girip onları rehin alırlar. Burada 2.4 Milyar Euro’yu bastırana kadar 11 gün geçireceklerdir. Ve tabi ki kapının dışında da polisler beklemektedir. Tabi ki buradan başarılı bir şekilde çıkıp çıkmadıklarını öğrenmek istiyorsanız diziyi izlemeye başlayabilirsiniz.

La Casa de Papel 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin ikinci sezonunun çıkacağı kesinleşmiş olsa da hayranlar için bir iyi bir de kötü haber var. La Casa de Papel’in ikinci sezonunun yayınlanmasına çok uzun zaman kalmadı. Ancak dizi daha önce de olduğu gibi öncelikle İspanya’da yayınlanacak, ardından uluslararası online dizi platformu Netflix’te izleyenlerle buluşacak. Yani La Casa de Papel’in ikinci sezonunun 1 Mayıs 2018’de İspanya’da yayınlanması beklenirken, geçen seneki doğrultuda çıkarsa Aralık 2018’de Netflix üzerinden diziyi izleyebiliriz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...