La Casa de Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Dizi Konusu

La Casa de Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

La Casa de Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Dünya çapında beğenilen La Casa de Papel 3. sezon onayını aldı.

Netflix platformunda yayınlanmaya başladıktan sonra popüler olan La Casa de Papel tüm dünyada oldukça beğeniliyor. Geçtiğimiz yıl birinci sezon finali alan dizinin ikinci sezonunun ilk 6 bölümünü yayınladı. Dizinin yapımcıları yoğun ilgiden dolayı dizinin 3. sezonuna onay verdi bile. Peki La Casa de Papel 3. sezon ne zaman başlayacak?

Hem senaryosu hem de başarılı oyunculukları ile dikkatleri üzerine toplayan La Casa de Papel ülkemizde de çok sevildi. İkinci sezonun devamının ne zaman çıkacağını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. İspanya’da düzenlenen Atv Awards ve Iris Award festivallerinden toplam 3 ödül alan dizinin 14 ödül için de adaylığı bulunuyor.

La Casa de Papel Konusu ve Oyuncuları

Bir suç dehası olan El Profesor (Álvaro Morte) tarihin en büyük soygununu planlamaktadır. El Profesorun amacı İspanya Kraliyet Darphanesini soymaktır. Bu planı gerçekleştirmek için kendisine adam toplamaya başlar. 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekibini her ihtimali düşünerek oluşturduğu 5 aylık eğitim sürecinden geçirir.

Eğitim süreci bittikten sonra ekip İspanya Kraliyet Darphanesini soymaya hazırdır. Rehineleri ele geçiren ekip soygunu gerçekleştirirken hiç hesaba katmadığı bir olayla karşılaşırlar. Dizide Úrsula Corberó (Tokyo), Itziar Ituño(Raquel Murillo), Pedro Alonso (Berlin) gibi önemli oyuncular yer alıyor. Dizinin dünya çapında yaklaşık 2 milyondan fazla izleyicisi bulunuyor.

La Casa de Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin 3. sezonu Netflix Türkiye resmi twitter hesabında duyuruldu. Yeni sezonun müjdesini veren videoda tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi deniyor. Henüz resmi olarak konusu ve fragmanı yayınlanmadı. Dizinin 3. sezonu içi henüz hazırlıklar başlamadı.

Hazırlıklar başlamadığı için henüz kesin bir çıkış tarihi yok maalesef. Dizinin 3. sezonu 2019 yılında çıkacağı duyuruldu. Tahminime göre dizi 2019 İlkbahar – Yaz döneminde geri döner. Üçüncü sezonun 8 bölümü kesin olarak onaylandı. İlerleyen günlerde bu sayı artabilir. 2. sezonunun 6 bölümünün yayınlanması ile kısa bir ara dönemine giren dizi yakın zaman içerisinde 2. sezonuna devam edecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...