Legion 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Legion Konusu

Legion 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Legion 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

X-Men evreninin en güçlü mutantlarından birisi olan Legion 3. sezonu için hazırlanıyor.

Noah Hawley’in yaratıcılığını yaptığı ve Dan Stevens’in başrolde yer aldığı diziden sevindirici haber geldi. Dizinin 2. sezonu yayınlanmaya devam edilirken 3. sezon için onayı almıştı. Kafasının içinde duyduğu sesler yüzünden kendini şizofreni hastası sanan David Heller’in (Dan Stevens) hikayesini anlatılıyor. Peki Legion 3. sezon ne zaman çıkıyor?

Karakter aslen Charlie Claremont ve Bill Sienkiewicz ikilisi tarafından X-Men evreni için yaratılmıştı. Geçtiğimiz yıl televizyon dizisine uyarlanan dizinin ilk iki sezonu oldukça beğenilmişti. 12 Haziran 2018’de 2. sezon finali gerçekleşti. Süper kahraman dizilerinden konunun ele alınış tarzı ve estetiği diğer dizilerden oldukça farklı.

Legion Dizi Konusu ve Oyuncular

David Heller çocukluğundan beri kafasında sesler duyan güçlü bir mutanttır. Bu sesler yüzünden kendini bir dönem şizofreni hastası sanan David’i ailesi bir akıl hastanesine kapatır. Akıl hastanesinde Syd Barrett (Rachel Keller) adında çekici bir kızla tanışır. Hastanede duyduğu seslerin aslında halüsinasyonların gerçek olduğunu ve hasta olmadığını güçlü bir telepati yeteneğine sahip olduğunu keşfeder.

Syd’de bir mutanttır. Bir kişiye dokunduğu anda onun bedenine geçiyor. Bu nedenle David’e dokunmaktan kaçınır. David’in güçlerini keşfetmesine yardımcı olan bir karakter. Lenny Busker (Aubrey Plaza) ise David’in hastaneden en yakın arkadaşıdır. David’in hayal dünyasında da kendisini sık sık görüyoruz. Audrey Plaza’nın oyunculuğu gerçekten muazzam.

Legion 3. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Genç ve dinamik kadrosuyla ilgileri üzerine çeken dizi oldukça beğeniliyor. FX kanalında yayınlanan dizi yaklaşık izleyenlerin %94’ü tarafından beğeniliyor. Noah Hawley’in şu sıralarda çok yoğun olduğu biliniyor. Fargo, Pale Blue Dot ve Doctor Doom gibi projelerle yoğun olan Hawley Legion’a şu an -zaman ayıramıyor.

Dizinin üçüncü sezonunun ne zaman çıkacağı henüz kesin olarak bilinmiyor. Ancak Hawley’in yoğunluğuna bakılırsa dizinin yeni sezonun 2019 ya da 2020 yıllarından önce gelmez. Heyecanlı bir sezon finali yapan dizi yeni sezonunda oldukça merak ediliyor. Geçtiğimiz sezon Gölge Kralı Amahl Farouk’a The Summerland grubu ile birleşmişti. Bakalım yeni sezonunda David verdiği savaşı kazanabilecek mi?


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...