Leipzig - Beşiktaş Maçı Ne Zaman? - Saat kaçta? - Hangi Kanalda?

Leipzig – Beşiktaş Maçı Ne Zaman? – Saat kaçta? – Hangi Kanalda?

Leipzig - Beşiktaş Maçı Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Erkenden Şampiyonlar ligine adını yazdıran Kara Kartal’ın Leipzig – Beşiktaş Maçı Ne Zaman? – Saat kaçta? – Hangi Kanalda?

Porto ile son maçını iyi geçiren Beşiktaş ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek Grubundan 1. sırada Şampiyonlar Ligine geçmeyi hak kazandı. Gruplardan iyi bir performans ile ayrılan Beşiktaş’ın son grup maçı ise Leipzig ile. Gruptan sonra ki performansı merak edilen Kara Kartal’ın bu maçı da bir hayli merak içinde bekleniyor. Leipzig – Beşiktaş Maçı Ne Zaman? sorusu ise en çok merak edilen soru haline geldi. Maçın saat kaçta ve hangi şifresiz kanalda yayınlanacağı diğer merak edilen konu. İşte merak edilen soruların cevabına geçiyoruz…

Leipzig – Beşiktaş Maçı Ne Zaman?

Kara Kartal’ın gruptaki son maçı 3. sırada yer alan Leipzig ile olacak. 6 Aralık 2017 Çarşamba günü karşılaşacak olan iki takım Saat 22:45‘de Leipzig’in sahasında kozlarını paylaşacak.

Leipzig – Beşiktaş Maçı Hangi Kanalda?

11 puan ile zirvede yer alan temsilcimiz Kara Kartal’ın deplasmandaki Leipzig karşılaşması tamamen şifresiz olarak TRT1’de naklen yayınlanacak. Deplasman maçlarının tamamını yayınlayan TRT1‘in yanında TRT 4k kanalından da maçı izleyebileceksiniz.

Son porto maçından sonra maçı değerlendiren Kara Kartal oyuncuları takımlarından övgü ile bahsetti. Tarihi boyunca ilk kez son 16’da kalan Beşiktaş iyi bir şekilde başladığı bu sezonu Şampiyonlar Liginde tamamlayacak. Umarız finale kadar çıkıp kupayı’da almadan dönmez.

Real Madrid ile karşılaşmayı bekleyen Tolgay Aslan söyledikleri ile de oldukça dikkat çekti. Tarih yazdığımızın farkındayız diyen Tolgay çıktığı son maçtaki atmosferin Real Madrid’inde tatması gerektiğini söyledi. Ayrıca Maç sonrası merak edilen Cenk’in gidip kalma durumunda Cenk Başkanımız ne derse o olur dedi.

Leipzig – Beşiktaş Maçı Ne Zaman? – Saat kaçta? – Hangi Kanalda? sorularını yanıtladık. Size bu konuda aktaracaklarımız bu kadardı bir başka ne zaman konusunda görüşmek dileği ile bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın, Esen Kalın…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...