Lethal Weapon 3. Sezon Olacak Mı? - Leathel Weapon Konusu

Lethal Weapon 3. Sezon Olacak Mı?

Lethal Weapon 3. Sezon Olacak Mı?
Bu yazıyı oylayın

İlk sezonu ile gönüllere taht kuran dizi ikinci sezonu ile seyircilerini kızdırmıştı. Bakalım üçüncü sezonda bizi neler bekliyor?

FOX kanalının sevilen dizilerinden birisi olan Lethal Weapon geçtiğimiz günlerde sezon finali yaptı. İçerdiği bol aksiyon sahneleri ile izleyicisini ekrana bağlamayı başaran diziden 3. Sezon umutları geliyor. İlk sezonunda oyuncuları ve senaryosunun oldukça başarılı olması sayesinde 2. Sezon onayı almıştı. Dizi 2. sezonda aksiyon – komedi dizisine dönüşmeye başladı. Bu dönüşüm dizinin hayranları tarafından pek beğenilmedi ve izlenmeler oldukça düştü. İlk sezondaki başarısını kaybeden diziye kanaldan herhangi bir açıklama yapılmadı. 8.1 gibi bir IMDB puanına sahip olan Lethal Weapon 3. Sezon Olacak Mı? Dizinin reytinglerinde yaşanan düşüş yeni sezon onayı almasını engelleyecek mi?

Lethal Weapon Konusu ve Karakterler

Dizi ilki 1987 yılında gösterime giren 3 adet devam filminden oluşan ve başrollerinde Mel Gibson ve Danny Glover’ın bulunduğu filmden ilham alınarak oluşturuldu. Teksaslı eski asker ve polis olan Martin Riggs karısı ve doğmamış bebeğini kaybedince Los Angelas’a taşınır. Karısının ve çocuğunun ölümünü atlatamayan Riggs’in yaşama yeniden tutunma gibi bir çabası bulunmamaktadır. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmadığı için sürekli tehlikeli görevlerde yer almayı seven Martin, orta yaşlı dedektif Roger Murtaugh ile tanışır. Roger Murtaugh yaşam enerjisi yüksek, eğlenceli ve neşeli bir karakterdir. Kalp krizi geçirmiş olan Murtaugh’un stres ve aşırı heyecandan uzak durması gerekmektedir. İlk başlarda Martin ile partner olması kalbi açısından iyi olmasa da birbirinden zorlu davalar ve eğlenceli hikayeler ile karşımıza çıkıyorlar.

Lethal Weapon 3. Sezon Olacak Mı?

İlk sezonun sonunda yaşanan Martin’in hayatını alt üst eden Meksika kartelinin konusunun ikinci sezonda 2 3 bölüm ile geçiştirilmesi seyircilerin hoşuna gitmedi. Bu bölümlerin yayınlanmasının ardından dizinin reytinglerinde inanılmaz bir düşüş yaşandı. Daha çok komedi aksiyon dizisine dönüşmesine seyirciler tepkili olduklarını belirtti. Komedi öğeleri dizide bulunmalı ancak daha fazla aksiyon sahneleri görmek istiyoruz. Lethal Weapon 3. sezonu için kanaldan henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin yeni sezonda onaylanacağı henüz belirsiz. Ancak onaylanırsa 2018 sonu gibi olacağı söylentileri dolanıyor.
Dizi 25 Eylül 2018’de ekranlara geri dönecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...