LG G5 Ne Zaman Çıkacak

LG G5 Ne Zaman Çıkacak

2.3 (45.71%) 14 votes

LG g5 ne zaman çıkacak ile ilgili haberler

LG markası akıllı telefon sektörüne girdiği günden beri çeşitli telefonlar çıkartmıyor. LG G serisine devam ederek üretim ve satışa sunduğu telefonları büyük bir özenle ve disiplinle çalışarak hazırlıyor. LG G1 telefonundan beri hiç olumsuz eleştiri almadı diyebiliriz. G serisinin başarısını kutlayan LG firması çok yakında yine bu seriye bir telefon daha eklemeye hazırlanıyor. Bu telefon bugüne kadar G serisinin en üstün teknolojik özelliklerini barındırarak satış rekorları kırabilir…

LG G5 telefonu çıkacağı güne kadar harika bir tasarım ve alt yapı ile hazırlanacak. G5 modeli LG için büyük bir devrim olacak. Akıllı telefon kullanıcıları bloglarda ve forumlarda yaptıkları yorumlarda ve incelemelerde G5 modelinden çok şey beklediğini her fırsatta dile getiriyorlar. LG G5 bu beklentiler ile Türkiye’de satışa sunulursa gerçekten büyük bir satış patlaması yapabilir.

G5 telefonunda beklenen ve olması ihtimal özellikler ise şöyle; Kavisli Ekran, Göz Tanıyıcı, Görünmez Ekran Kilidi ve çok daha fazlası… Kavisli ekran tercihinde ısrarcı olan LG, G5 serisinde de bu seçeneği geliştirerek devam ettirecek. Fotoğrafların ekrandan aşağıya sızması ile incelenmesini kolaylaştıracak bu özellik LG için büyük bir avantaj. Güvenlik alt yapısı için de harika seçenekler geliştiren LG firması bu telefon modelinde göz tarayıcı kullanacak. Gözlerinizi tanıyarak açılacak olan telefon, arkadaşlarınız arasında eğlenceli yarışlara ve göz tarayışına girmenizi de sağlayacak.

LG G5 modeli Samsung Note serisi ve S6 serisi ile ve iPhone 6s serisi ile yarışabilmesi için 2016 yılında satışa sunulması gerekiyor. Firma da bunun farkında olarak 2016 yılı içinde yeni özellikler ile donattığı bir telefonu piyasaya sürecek. Telefonun fiyatı ise yine diğer telefonlar ile rekabet edebilecek düzeyde belirlenecek. Ortalama olarak 3.000 TL olacağı konuşulan G5 modeli için LG telefon markasına sahip olanlar şimdiden beklemeye başladılar.

LG G5 modeli Türkiye’de satışa sunulduktan sonra G3 modelini kullanıp G4’ü sevmeyenler için de büyük fırsat olacak. G3 modelinden direk G5’e geçmeniz ve telefonunuzu yenilemeniz sağlanacak.

 


Comments to LG G5 Ne Zaman Çıkacak

  • Her Zaman Ekran Ac?k ozelligiyle parmaklar?n?z daha az yorulur, onemli bilgileriniz daima ekrandad?r. LG G 5 bir ak?ll? telefondan beklentilerinizi genisletecek oyun arkadaslar? ve ozellikleriyle birlikte gelir.

    Esther 14 Kasım 2016 09:33 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...