LG G6+ Ne Zaman Çıkıyor? - Çıkış Tarihi - Yeni Özellikleri

LG G6+ Ne Zaman Çıkıyor?

LG G6+ Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Yeni özellikleri ile göz kamaştıran LG G6+ Ne Zaman Çıkıyor?

Gün geçmiyor ki yeni bir amiral gemi daha 😍 .  Özellikle son yıllarda geliştirdiğin mobil cihazlarda kendinden söz ettirmeyi başaran ve büyük bir adım atan eski sürümünün üstüne  bir çok şeyi katarak yeni LG G6+ ‘ı çıkaracak LG’nin yeni amiral gemisini inceleyelim, ardından da LG G6+ Ne Zaman Çıkıyor? sorusunun yanıtını yanıtlamaya çalışalım. Geçtiğimiz günlerde resmi olarak yeni amiral gemisini tanıtan LG modeli üzerine bir çok özellik eklediğini bizlere gösterdi. Fazla da lafı uzatmadan gelmiş olan yeni özelliklerin biraz detaylarına inelim;

LG G6 Plus Özellikleri

Öncelikle telefonun şüphesiz en can alıcı noktası ve diğer telefonlardan sıyrılmasına sebep veren kablosuz şarj desteği olması. Bu özellik için uzun süredir AR-GE çalışmaları yürüten LG’nin cephesinden böyle bir özelliğin gelmesi şüphesiz herkesi sevindirdi. Özellikle LG telefonlarını severek kullananların.

Bunun yanı sıra dikkat çeken bir diğer özellik de telefonun ses girişi ve desteği. 32 bit Hi-Fi Quad Dac ile ses desteği veren telefon sunduğu bu özellikle ses için de kaliteli bir desteğinin olduğunu müstakbel kullanıcılarına gösteriyor. İlk tanıtım esnasında LG G6+ ‘nın altın rengi ve mavi tonlarında renk seçenekleri olacağını görüyoruz. Fakat zannımızca bu renk çeşitliliği ilerleyen günlerde daha da fazlalaşacaktır.

G6 serisinde kullanılan Snapdragon 821 işlemcisini bu telefonunda da sunan LG ram kısmında bir iyileştirme yaparak G6+ serisinin ramini 6 GB olarak belirlemiş. Ayrıca son zamanlarda çoğalan suya dayanıklı telefonların arasında LG G6+ modeli de girmek istemiş belliki. IP68 sertifakası alarak suyun altında 30 dakika durabileceğini kanıtlayan modelin tanıtım videosunda da suyun altındaki durumunu görebiliyoruz.

LG G6+ Ne Zaman Çıkıyor?

Geldik en can yakan sorunun yanıtına şüphesiz bu haberi okuyan okuyucu bu sorunun yanıtını aramaktan bitap düşmüştür. Şöyle söyleyelim ki henüz resmi açıklama yapmamasına rağmen Güney Kore’de bir çok teknoloji alışveriş şirketi ürünü ön satışa alarak satıyor. Ağustos ayı içerisinde telefonun satışının olacağını belirten bu alış veriş merkezlerine güvenirsek. Onlarda Ağustos’da çıkıyorsa bize de Ağustos sonu Eylül başı gibi satışa sunulacaktır.


Comments to LG G6+ Ne Zaman Çıkıyor?

  • teşekkürler bilgi için beklediğim bir haberdi

    Eda Almaz 6 Temmuz 2017 16:33 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...