Limitless 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

limitless 2. Sezon ne zaman çıkıyor?limitless 2. Sezon ne zaman çıkacak?

Son senenin en çok izlenen dizisi Limitless 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? hemen öğren

2015’te giriş bölümü ile tüm izleyici kitlesini üstüne çeken ve konusuyla da oldukça sağlam iş çıkarmayı başaran Limitless dizisi 5. bölüme ulaşır ulaşmaz 2016 için 2. Sezon onayını almayı başardı. Filmden uyarlanılarak dizi yapımını düşünen yapımcılar ne iyi yapmış da böyle bir işe soyunmuş diyebiliriz. Asıl konunun çıkış yerine yani filme geri dönecek olursak film ortalık yerde biterek devamlılığı beklendi ancak filmin yapımcılarından bu yönde bir gelişme sağlanmamıştı. Haliyle başka bir yapımcı da bu filmi diziye çevirdi. Orijinal yapısı ile oldukça izleyici kitlesini sabit tutmayı başaran Limitless dizisinin bu dakikadan sonra en çok merak edilen konusu hiç şüphesiz ki Limitless 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? olmuştur. Siz değerli dizi takipçilerini düşünerek hazırladığımı bu makale ile size bu sorunun cevabını vermeye çalışacağız.

Limitless 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

22. Bölümlük ilk sezonu ile dizi her sezon aynı bölüm sayısında çıkacağını kamuoyuna duyurmuştu. Hal böyle olunca dizinin bir kış dizisi olduğunu ve her senenin aynı günlerinde başlayacağını tahmin etmekteyiz. Şuan için çekimlerine başlanmayan dizinin ilk sezonunun ilk bölümü 23 Eylül 2015 tarihinde yayınlanmıştı. Bu tarihte oldukça yüksek izlenime sahip olmayı başaran dizi ikinci bölümü ile izlenmesi düşse de diğer bölümlerinde bu sayıyı toparlamayı başardı. Fantastik yapısı ile izleyicisini kendine çeken dizinin merak edilen sorusuna yani  Limitless 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun cevabına gelecek olursak. Bu soru için bir şey söylemek erken ancak dizinin başlangıç tarihine bakacak olursak her senin son aylarında dizi vizyona girecek gibi gözükmekte haliyle 2016’nın eylül ayında dizinin 2. sezonunu izliyor olmamız muhtemel diyebiliriz.

Tekrar hatırlatacak olursak dizinin henüz tam olarak çıkış tarihi belirlenmedi. Resmi tarihin verildiği ilk günde buradan sitemizi takip ederek en hızlı şekilde bu bilgiye ulaşabileceğinizi hatırlatır sizlere esenlikler dileriz.

2. Sezon İptal edilmiştir.


Comments to Limitless 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

 • teşekkürler

  Emre 29 Mayıs 2016 05:11 Cevapla
 • Dizi iptal edildi

  Minto 10 Haziran 2016 23:04 Cevapla
 • 2 sezon iptal edildi malesef düzeltilmesi gerek yazının

  bahadır 28 Haziran 2016 03:14 Cevapla
  • Bittimi dizi yani?

   Emre 2 Temmuz 2016 20:22 Cevapla
 • Neden acaba

  sahdfua 18 Temmuz 2017 16:38 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...