Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı? - Lost In Space Konusu ve Karakterler

Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı?

Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı?
Bu yazıyı oylayın

Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı? Netflix’in bilim kurguda en iddialı yapımlarından birisi olan Lost In Space %90 oranında beğenildi.

Geçtiğimiz gün birinci sezonu ile Netflix’e eklenen dizi oldukça beğenildi. Filmden diziye uyarlanan yapımın temelleri 1960’lara dayanıyor. Netflix kullanıcılarının bir çoğu diziyi çok beğendi. Netflix’in bu sene içerisindeki en iddialı olduğu dizilerinden bir tanesi Lost In Space. Genel olarak uzay, robotlar ve havaya uçan gezenler içeriyor. Eğer bilim kurgu ve fantastik türlerini seviyorsanız diziye kesinlikle şans vermelisiniz. Dizide Molly Parker, Toby Stephens, Max Jenkins gibi ünlü isimler yer alıyor. Peki Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı?

Lost In Space Konusu ve Karakterler

İnsanlığın sonu bir gök cismin dünyayı yok etmesi ile gelmiştir. 2046 yılında bu olay gerçekleşmeden önce Robinson ailesi 24. Olarak Jüpiter’e koloni kurmak için gönderilir. Ancak yıldızlar arası uçuş sırasında gemileri bir uzaylı robot saldırısına uğrar. Aileler tahliye edilmeye başlanırken bir boşluğun içerisine düşerler ve yaşanabilir bir gezegende karaya çarparlar. Robinson ailesi ve diğer aileler gezegenden kaçmaya çalışırken gezegendeki diğer tehlikelere karşı savaşmak zorundadırlar. Karakterlerden Maureen Robinson (Molly Parker) ailesini daha iyi bir dünyada yeni bir şans vermek isteyen oldukça cesur bir havacılık mühendisidir. John Robinson (Toby Robinson) emekli olmuş bir USMC Marine ve keşif komutanıdır. Judy Robinson (Taylor Russell) Robinsonların 18 yaşındaki kızlarıdır. Will Robinson (Maxwell Jenkins) ise 11 yaşındadır ve ailenin en küçük çocuğudur. Don West (Ignacio Serricchio) Robinsons ailesi ile yolculuk ederken kendi ailesinde bulunmayan değerli bir eşyayı onlardan çalar. Dr. Smith ise gemideki tek doktordur.

Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı?

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Matt Sazama oturuyor. Dizinin 2. Sezonu için Netflix tarafından açıklama yapılmadı. Ancak yayınlanan son bölüm devamının olabileceğini gösteriyor. Dizinin 2. Sezonunun 2019 yılının ortalarında ya da 2020 yılının başlangıcında olması bekleniyor. Dizinin 2. Sezonunda küçük çaplı değişiklikler olması bekleniyor.  Dizi ile ilgili resmi bir açıklama yapıldığı zaman yazımız güncellenecektir. Eğer diziyi izlediyseniz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


Comments to Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı?

 • izledim çok güzeldi arasıra dr smith morali bozsada mükemmel dizi

  şehmus 27 Nisan 2018 16:20 Cevapla
 • 1998 yapımı filmini seyrettikten sonra oldukça beğendiğim bir yapımın, dizi halinde devam etmesi hoşuma gitti ve 1.sezonunu seyrettim. güzeldi. heyecan doluydu. en önemlisi ise orijinal film ve 1960’ların dizisindeki ana kadroya 1.sezonun son bölümünün de sonunda geldiler. mantık; oldukça beğenilen ve bu noktaya getirilen bir dizinin en az 2 sezon daha (daha fazlası bayıyor) devam etmesi. seyretmeyen ama uzay bilim kurgu türünü sevenlerin seyretmesini ısrarla tavsiye edeceğim bir film.

  Cenk Moralıoğlu 2 Mayıs 2018 14:10 Cevapla
 • Çok güzel ve harika bir film tek sezonu 1 günde bitirdim ve bölümleri bittiğine çok üzüldüm inşallah yeni sezonu yakın zamanda çıkar ve daha çok bölümden oluştururlar size şunu söyleyeyim filmin altyapısı ve filmde oynayan karakterler çok iyi izleyin derim ! Dr.Smith i hiç sevmedim ve tehlike isimli yeri merak ediyorum spoiler olmasın ama

  Ahmet 3 Mayıs 2018 00:25 Cevapla
 • diziyi tek nefeste izledim.bu tip konulara bayılıyorum buda top 10 dizi listemde ilk 3 e rahatlıkla girer.2. sezon daha kısa zamanda yayınlanır umarım.ülkemizdede bu tip diziler görmek isterdim.

  hakan b. 28 Mayıs 2018 15:10 Cevapla
 • Sinema versiyonundan çok daha iyi olmuş çok çok beğendim

  İsmail 11 Haziran 2018 01:14 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...