Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı? - Lost In Space Konusu ve Karakterler

Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı?

Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı?
Bu yazıyı oylayın

Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı? Netflix’in bilim kurguda en iddialı yapımlarından birisi olan Lost In Space %90 oranında beğenildi.

Geçtiğimiz gün birinci sezonu ile Netflix’e eklenen dizi oldukça beğenildi. Filmden diziye uyarlanan yapımın temelleri 1960’lara dayanıyor. Netflix kullanıcılarının bir çoğu diziyi çok beğendi. Netflix’in bu sene içerisindeki en iddialı olduğu dizilerinden bir tanesi Lost In Space. Genel olarak uzay, robotlar ve havaya uçan gezenler içeriyor. Eğer bilim kurgu ve fantastik türlerini seviyorsanız diziye kesinlikle şans vermelisiniz. Dizide Molly Parker, Toby Stephens, Max Jenkins gibi ünlü isimler yer alıyor. Peki Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı?

Lost In Space Konusu ve Karakterler

İnsanlığın sonu bir gök cismin dünyayı yok etmesi ile gelmiştir. 2046 yılında bu olay gerçekleşmeden önce Robinson ailesi 24. Olarak Jüpiter’e koloni kurmak için gönderilir. Ancak yıldızlar arası uçuş sırasında gemileri bir uzaylı robot saldırısına uğrar. Aileler tahliye edilmeye başlanırken bir boşluğun içerisine düşerler ve yaşanabilir bir gezegende karaya çarparlar. Robinson ailesi ve diğer aileler gezegenden kaçmaya çalışırken gezegendeki diğer tehlikelere karşı savaşmak zorundadırlar. Karakterlerden Maureen Robinson (Molly Parker) ailesini daha iyi bir dünyada yeni bir şans vermek isteyen oldukça cesur bir havacılık mühendisidir. John Robinson (Toby Robinson) emekli olmuş bir USMC Marine ve keşif komutanıdır. Judy Robinson (Taylor Russell) Robinsonların 18 yaşındaki kızlarıdır. Will Robinson (Maxwell Jenkins) ise 11 yaşındadır ve ailenin en küçük çocuğudur. Don West (Ignacio Serricchio) Robinsons ailesi ile yolculuk ederken kendi ailesinde bulunmayan değerli bir eşyayı onlardan çalar. Dr. Smith ise gemideki tek doktordur.

Lost In Space 2. Sezon Olacak Mı?

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Matt Sazama oturuyor. Dizinin 2. Sezonu için Netflix tarafından açıklama yapılmadı. Ancak yayınlanan son bölüm devamının olabileceğini gösteriyor. Dizinin 2. Sezonunun 2019 yılının ortalarında ya da 2020 yılının başlangıcında olması bekleniyor. Dizinin 2. Sezonunda küçük çaplı değişiklikler olması bekleniyor.  Dizi ile ilgili resmi bir açıklama yapıldığı zaman yazımız güncellenecektir. Eğer diziyi izlediyseniz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...