Lucifer 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Lucifer 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Lucifer 2. Bölüm Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Lucifer 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak? sorusunu açıklığa kavuşturduk. nezamancikiyor.com

Fantastik dizi tarihin de en farklı olarak nitelendirilecek Lucifer dizisi Fox tarafından yapımcılığı yapılan 2016 dizisiydi. Bilinmedik bir nedenden dolayı dizinin ilk bölümünün sızdırılması bir çok polemiği beraberinde getirdi. Son zamanlarda yapılan dizilerden farklı olarak karşımıza çıkan Lucifer dizisi konu olarak bir şeytanın işinden emekli olarak dünya’ya yerleşmesini anlatmaktadır. Ancak amerikanın dini kısmı tarafından tepkiyle karşılaşan diziye karşı olarak ” çocuklarımıza kötü örnek oluyor ” diyerek tüm sosyal medyada kampanyalar başlatıldı.

Bu kadar polemiklere karşın olarak FOX yetkilileri tarafından açıklama gelmemesi diziyi sevenler tarafından Lucifer 2. Bölüm Ne Zaman Çıkıyor? sorusunu akıllara getirdi. Şuan için iptal edilmeyen dizinin çekimlerinin bittiği bilinmekte. 2016 da vizyona gireceği söylenen dizinin ilk bölümünün internete sızdırılmasından sonra dizinin 2. bölümünün gelmemesi de dizi kaldırıldı mı sorusunu akıllara getirdi.

Dizinin bir diğer dikkat çeken konusu ise oyuncu kadrosu sağlam oyuncu kadrosu ile ilk bölümünü yayınlatan dizi bir çok dizi eleştirmeninden tam puan aldı. Ayrıca Popüler dizi ve filmlere puan veren IMDB platformundan 8.7 aldı.

Dizinin konusundan bahsedecek olursak Lucifer adındaki şeytan yaptığı görevden emekli olarak dünyaya yerleşmek ister. Dünyaya yerleşen Lucifer burada bir bar işletmeye başlar. Polisiye ve Fantastik kategorisinde bulunan dizi’de Lucifer bir ünlüyü yetiştirerek şuan ki konumuna getirir ancak kadının kollarında ölmesi onu derinden etkiler ve öldürenin peşine düşmeye ant içer. Gizli yetenekleri olan Lucifer bu yeteneklerini de kullanarak adama ulaşmayı başarır. Bir polis ile iş birliği içine giren Lucifer’in sempatik tarafları da dizinin sinir bozucu taraflarından. Böyle bir dizinin televizyonlarda yayınlanması hakikaten kötü sonuçların oluşmasına neden olabilir.

Gelin gelelim en çok merak edilen konuya ” Lucifer 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak? ” bu sorunun cevabı şuan için tam net değil ancak açıklamalara göre dizinin 2. bölümü 2016’nın Şubat ayının sonlarında yayınlanacak. Ancak bu ne kadar doğru bilemeyiz çünkü dizi daha ilk bölümü ile bir çok tepkiyi karşısına topladı. Buna karşın dizi izleyenler de bir o kadar fazla. Bakalım zaman neyi gösterecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...