Lucifer 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Lucifer 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Lucifer 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
5 (100%) 5 votes

Fox ekranlarının en çok izlenen fantastik polisiye dizisi Lucifer 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Ülkemizde de oldukça sevilen ve son zamanların en çok izlenen polisiye dizileri arasında yer almakta olan Lucifer 2. sezonu ile 1. sezonda topladığı beğenileri onayladı diyebiliriz. İkinci sezonuna müthiş başlayan dizi adeta rakibi olan DC yapımlarını kırbaçladı. Lucifer herkese anlatılan fantastik hikayedeki gibi şeytanlığı seçmiş meleklerin başını bekleyen büyük şeytandır. Cehennem ile görevlendirilmiş olan bu şeytan diğer şeytanları organize etmek ile görevlidir. Dizide bu Lucifer karakterimizi Tom Ellis canlandırmakta. Lucifer Morningstar ismi ile dünya’ya yavaş yavaş yerleşen karakterimiz bir çok yeni şeyle tanıştı. 2. Sezonunun sezon finaline yaklaşması ile birlikte merak edilen Lucifer 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? gündeme geldi.

Lucifer Dizi Konu İlerleyişi

Birinci sezonda Lucifer’ın geri dönüşü istemediğini ve diğer meleklere nasıl karşı geldiğini izledik. Geri gitmemek adına bir çok hareketi yapan Lucifer Dünya’ya kazık çakacağını ve burada bir şeyler yapacağını gösterdi. Imdb puanlamasında da eski puanını korumayı başaran yapım 8.3 puanı ile oldukça iddalı bir yapıda. Konusal olarak hızlı bir ilerleyişte olan dizi yavaş yavaş polisiye dizisi olmasını da hissettirmeye başlıyor. Polis ile Lucifer arasındaki yaklaşmalar da dizinin tuzu biberi diyebiliriz.

İlk sezonuna 25 Ocak 2016 tarihinde başlayan dizi bize bir kış dizisi olduğunu göstermişti. Ancak ikinci sezonun sonbaharda yayınlanması aslında dizi takvimine bu tarihin uyduğunu gösterdi. 25 Nisan 2016 tarihinde birinci sezonuna veda eden dizi ikinci sezonunu 19 Eylül 2016 tarihinde başlattı. Hal böyle olunca diziyi sevenlerin aklında her sene iki sezon mu yayınlanacak sorusu oluştu.

Dizi yayınlanma günü içerisinde Dizismart kanalından ücretsiz şekilde izlenilmekte. Eğer abone değilseniz D-Smart’ın yeni yaptığı muhteşem kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Lucifer 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Konumuzun asıl sorusuna geri dönecek olursak: Bir önceki paragrafta yaptığımız varsayım için dizi kanalı Fox henüz bir açıklama yapmadı. Resmi olarak 3. sezon çıkış tarihi yayınlanmayan dizi tahmini olarak seneye tek sezondan oluşacak. 12 Aralık 2016 tarihinde ikinci sezonun sezon finali yapacağı Ocak 2017‘de yeni bir sezon başlama ihtimalini ortadan kaldırdı diyebiliriz. Tahmini olarak ilk sezon pilot sezonu oldu ve seyircinin tepkisi ölçüldü, zira dizinin geç yayınlanmasının nedenini bir önceki yazımızda bahsetmiştik. Tahmini olarak 3. sezon Eylül veya Ekim 2017‘de Fox ekranlarında start verecektir.

Bu tarihin tahmini olduğunu belirterek resmi bir tarih için konuyu takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Resmi tarih açıklandığında burayı güncel tutacağımızı hatırlatırız. Esen Kalın..

21.07.2017 Güncelleme: 2 Ekim 2017‘de beklenen dizinin 3. sezonu başlıyor agalar…


Comments to Lucifer 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

 • ***** niye bisey aradigimda hep tarihcesi oluyor dizinin en basindan beri niye anlatiyorsun ekimde cikabilir de yeter

  Enes Demirci 16 Şubat 2017 21:01 Cevapla
  • adamsın baboli 😀

   ATABERK GOK 20 Şubat 2017 09:03 Cevapla
   • Bilgi iyidir be

    Yaşar 24 Mart 2017 09:37 Cevapla
 • o kadar yazması aslında her ne kadar bizim için olsa da site içinde önemli bu sitenin ayakta durması için seo denilen olaya ihtiyacı var bunu da bu kadar içerikle karşılamaya çalışıyor ctrl+f tuşunu kullanın o kadar sabırsızsanız. Emeğe saygı++

  berkan 21 Ağustos 2017 22:29 Cevapla
 • Zaten 3. sezon 1 bölümün ne zaman geleceğini aratan insan diziyi biliyordum, ıvır zıvır birsürü şey yazmaya gerek yok, tarihi ver konuyu kapat.. internetten maç saatini aratırken de aynı zırvalıklar çıkıyor. Yaptığınız şey düpedüz kirlilik, internet kirliliği..

  Atarlı Eleştirmen 1 Ekim 2017 16:57 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...