Lucifer 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? - Oyuncular - Konusu

Lucifer 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Lucifer 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak
Bu yazıyı oylayın

Merakla izlenen dizi yeni sezon onayı alabildi mi?

Tüm dünyanın ilgiyle izlediği dizi Lucifer 3. Sezonu ile ekranlara gelmişti. Tom Kapinos tarafından üretilen dizi Amerikan komedi polisiye dizisidir. 25 Ocak 2016’da yayınlanmaya başlayan dizi şu anda 3. Sezonu ile ekranlara gelmekte. İzleyicilerinin kafasında ise 4. Sezon olacak mı soruları dolaşmaya başladı bile. 3 sezon oldukça heyecanlı devam etmesine rağmen hikayeden sapma olduğu için izleyicileri memnun etmese de dizinin 3. Sezonun sonlarına doğru atak yapması bekleniyor. Bakalım sezon ilerledikçe dizi ne gibi ataklar yapacak. Peki merakla beklenen soru Lucifer 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Cevabı ne?

Lucifer Dizisinin Konusu

Cehennemin efendisi olmaktan bıkan Lucifer (Şeytan), Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hakimiyetini sürdüğü cehennemi terk edip, bu şehirde Lux adında bir mekan açıp artık fani bir yaşam sürmek ister. Fakat kardeşi(melek) ve babası(tanrı) onu rahat bırakmaz. Yardımcısı Maze ile beraber geldiği Dünya’da tanıştığı Dedektif Chloe Decker ile birlikte çalışarak suçluları yakalar ve bir yandan kendi ailevi problemleri ile uğraşır. Tom Ellis’in canlandırdığı Lucifer seksapalitesi yüksek istediğini elde edebilen bir karakterdir. Karakterin yaratıcısı Neil Gaiman Lucifer’ı daha çok David Bowie’ye benzer bir karakter olarak hayal etmiştir. Dedektif Chloe Decker’ı ise Lauren German canlandırıyor. Babasının izinden giderek L.A Polis Departmanında polis olan Chloe bir polisin vurulması nedeniyle polis departmanından ayrılarak Lucifer ile ortak çalışmaya başladı. Eski kocası Dan de L.A.P.D’de polistir. Dan’den Trixie adında bir kız çocuğu olan Chloe’nin annesi ise oyuncudur. Lucifer’ı sevmeyen Dan sürekli onun açığını yakalamaya çalışır. Kevin Alejandro tarafından canlandırılan karakter dizide bir takım nedenlerden dolayı dedektiflik rütbesine düşürülmüştür. Amenadeylik karakteri ise Lucifer’ın abisi ve bütün kardeşlerin en büyüğüdür. Lucifer’ı cehenneme dönmeye teşvik etmek için dünyaya geri dönmüştür. Karakter DB Woodside tarafından canlandırılmaktadır.

Lucifer 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Henüz dizinin 4. Sezonu olacak mı bilinmiyor. Son günlerde popüleritesini kaybetmesi nedeniyle dizi iptal de edilebilir. Dizi henüz 4. Sezon onayı almadı.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...