Mafia 3 Ne Zaman Çıkacak?

Mafia 3 Ne Zaman Çıkacak?

Mafia III Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Mafia serisinin en sevilen oyununun Mafia 3 Ne zaman çıkacak sorusunu içtenlikle yanıtladık. Mafia 3 Çıkış Tarihini hemen öğrenin.

2k Games’in her oyunuyla rekor satış elde ettiği Mafia oyununa bir yenisi daha ekleniyor. Uzun süredir beklenen oyun yeni yeni çıkardığı trailerlarla, ilk gösterimlerle oyun sevenler tarafından merakla takip edilmekte. Heyecanla beklenen oyun için en büyük soru Mafia 3 Ne Zaman Çıkacak? olarak gözükmekte makalemizin son paragrafında bahsettiğimiz bu özel bilgiyi öğrenebilirsiniz. Oyunun genel yapısı tekrardan aynı olacak ancak grafikler ve dinamikler tamamen farklılaşacak dönem oyunu olan Mafia 3 bakalım diğer eski iki oyuna fark atabilecek mi? Uzun zamandır beklenen oyun bize kalırsa çok sağlam bir oyun olacak. Peki böylesine bir sağlam oyun satışları nasıl etkileyecek.

Mafia 3 Ne Zaman Çıkıyor?

Şuan için yapımının bittiği bilinen oyun için geri sayım başladı diyebiliriz geçtiğimiz aylarda oyunun demosunun internete sızdırılması da oyun için heyecanlanan kitleyi arttırmıştı. Oyunun yapımcıları tarafından yayımlanan oyun traileri ve ekran görüntüleri de göz kamaştırıcı cinsten bir kaza sahnesinin ekran görüntüsü olarak internete verilmesi bir hayli şok edici cinste olmuştu. İşte söz konusu ekran görüntüsü;

Mafia 3 vizyon tarihi

Buyrun sayın okurlar buda oyun içi verilen video görüntüsü;

Gelin gelelim Mafia 3 Ne Zaman Çıkıyor? sorusuna cevap olarak şunu söyleyebiliriz ki Mafia 3 çıkış tarihi26 Nisan 2016 olarak bilinmekte bu tarih ilerleyen zamanlarda değişir mi bilemeyiz.

Bu da söz konusu oyunun film niteliğindeki Reveal Trailer’ı izlerken film sanabilirsiniz ama bu bir oyun…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...