Mafia III: Sign of the Times Ne Zaman Çıkıyor? - DLC Çıkış Tarihi

Mafia III: Sign of the Times Ne Zaman Çıkıyor?

Mafia III: Sign of the Times Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

2K Games’in sevilen oyunun DLC’si Mafia III: Sign of the Times Ne Zaman Çıkıyor?

2K Games ve Hangar 13 tarafından geliştirilmiş olan ve son zamanlarda oldukça büyük bir kitlenin beğenerek oynadığı Mafia III oyununun ek DLC paketi Mafia III: Sign of the Times Ne Zaman Çıkıyor? hakkında hazırladığımız makalede biraz DLC’den, Oyundan ve DLC fiyatından bahsedeceğiz. Genişleme paketi olarak piyasaya sunulacak olan bu paket’in çıkış tarihi şuan için 25 Temmuz olarak belirtildi. Bir çok beklenti söz konusu iken DLC’nin ne üzerine olduğu da açıklandı.

Mafia III: Sign of the Times Ne Hakkında

Gerek tanıtımları ile gerek bazı görselleri ile kendini gizemliliğe sürükleyen oyun’da Peder James karakterinin isteği üzerine, farklı bir tarikat ile yüz göz olacağız. Bu tarikat karşıt kültüre sahip ve kan davası ölümleri ile ilgili bir çok delili bulunduran bir tarikat. Season Pass’in bir parçası olarak gelecek olan bu DLC diğer DLC paketlerine ek olarak geliyor. Faster, Baby, Stones Unterned ve Sign of the Times’ın tümüne birden sahip olmak isteyen oyuncular Season Pass paketini 89 ₺ ‘ye alarak, tümüne sahip olabilecek.

Mafia III DLC’leri ile birlikte şuanda PC, Xbox One ve PS4 için oynanabilir durumdadır.

Mafia III: Sign of the Times Ne Zaman Çıkıyor?

Başta bahsettiğimiz gibi 25 Temmuzda çıkış yapacak olan bu DLC’den sonra toplamda yayınlanan 4. DLC olacak. Aslına bakarsak bu DLC’lerin tek amacı var oyunun hakkını vermek zira müthiş bir beklenti ile beklenen Mafia III ilk çıkışında istenileni verememişti. Neyse efendim bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...