Maniac 2. Sezon Gelecek Mi? - 2. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon

Maniac 2. Sezon

maniac 2. sezon ne zaman
Bu yazıyı oylayın

Maniac 2. Sezon Gelecek mi yoksa bu bir son muydu?

Çıktığı ilk günden bu yana büyük bir beklenti içerisinde izlenen dizi yeni sezon ile ilgili neler söyledi? Yeni sezon olacak mı?. Komedi, dram ve bilim kurgu üçlemesi içerisinde olan dizi de psikolojik sorunlardan ve bunların etkisinde kalan bir gencin yaşantısından bahsedilmektedir. Ağır bir trajedi işleyen dizi 2018’in son çeyreğinde bir çok yapılmış iyi işin arasından parlayarak sıyrılmayı başardı. Özellikle Jonah Hill’in karakter için yaptığı büyük değişim bizleri şaşırtıyor. Yeni sezon hakkında şuan için bir gelişme yok ancak Maniac 2. sezon ne zaman olacak sorusu için son paragrafa ilerleyebilirsiniz. Biz hafiften filmin konusundan bahsedelim;

Maniac 2. Sezon Konusu

Farklı bir yapım ve farklı oyuncular. Netflix yavaş yavaş tv’yi domine ederken bu dizisi ile star buluşması yapıyor. Emma Stone, Jonah Hill bir arada bize muhteşem bir mini dizi sunuyor. Owen ve Annie adındaki iki karakterimiz birbirinden bağımsız iki karakter ikisininde içinde yaşamış olduğu psikolojik sorunlar bulunuyor. Çatlak bir bilim adamı ise yeni bir bilim ürünü ile onları denek yapmak istiyor. İçlerinde Owen ve Annie’nin de bulunduğu bir grup psikiyatri hastasında uygulanan bu deneyde Owen’ın ve Annie’nin kendi içlerinde yarattığı dünyayı izliyoruz.

Konu olarak bir çok dizinin karması diyebiliriz aslında. Dizi film nedense bana The OA ve The Legion karışımı bir dizi gibi geldi. Ancak dizideki farklı olaylar ve farklı bakış açıları bizi derinden etkiledi diyebilirim.

Maniac 2. Sezon onayı

Maniac 2. Sezon Ne Zaman?

2. sezon için ufak bir açık kapı bırakılmış olsa bile dizi mini dizi olarak yayınlandı. Ancak böyle dizilere daha önceden de bir çok kez şahit olmuştuk. Mini dizi olması dizinin devam etmeyeceği anlamına gelse de bir çok yapım ek bölümlerle diziyi devam ettirmişti. Bu onlardan biri olur mu bilinmez ancak Netflix tarafından Maniac 2. sezon hakkında henüz bir iki üç tıp oynanılıyor. Yeni sezon hakkında yapım tarafından gelecek resmi bilgiler neticesinde sizi aydınlatacağımızı hatırlatmak isteriz. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile. Esen kalın efenim.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...