Maniac Dizisi Ne Zaman Başlayacak? - Maniac Konusu ve Oyuncuları

Maniac Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Maniac Dizisi Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Maniac Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Emma Stone’un yeni dizisi için geri sayım başladı. Emma Stone ve Jonah Hill ortak yapımı olan dizi dünya çapında merakla bekleniyor.

Emma Stone’un yeni projesi Maniac son dönemlerde en çok merak edilen yeni yapımlardan bir tanesi. En son Aşıklar Şehri filmi ile isminden bir hayli bahsettiren Emma Stone ekranlara komedi dizisi ile birlikte dönecek. Dizi Norveç yapımı bir diziden ismini alıyor. Netflix dizilerinin bir çoğunun orijinal yapım olduğunu biliyoruz. Netflix bu aile komedisi türündeki dizide değişiklikler yapacak mı yoksa aynı mı kalacak henüz bilinmiyor. Dizinin çekimleri tamamlansa da düzenlenme aşamaları daha bitmedi. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan dizi sır gibi saklanıyor. Dizide Emma Stone dışında Jonah Hill ve Sonoya Mizuno yer alıyor. Emma Stone’un yeni projesi Maniac dizisi ne zaman başlayacak?

Maniac Konusu ve Oyuncular

Netflix’in tanımına göre dizi bir psikiyatri hastanesinde geçiyor. Dizinin ana karakteri kendi hayal dünyasında yaşayan bir adam. Dizi Netflix tarafından Norveç kara komedisi olarak tanımlanıyor. Dizi hakkında ise detaylı bilgi yayınlanmadı. Hayal dünyasında yaşayan bu adamı Jonah Hill canlandıracak. Oyuncular dizinin çekimleri boyunca oldukça farklı kıyafetler giydiler. 80’lerin tarzından tutun da savaş kıyafetlerine kadar bir sürü kostüm ile çekimleri tamamlanan dizi dünya çapında merakla bekleniyor. Dizi True Detective ilk sezonunun yönetmeni Cary Fukunaga tarafından yönetiliyor. Yönetmen aynı zamanda Netflix’in ilk özgün filmi “Beasts of Nation” filminin de yönetmenliğini yapmıştı. Daha önce 2007 yılında Superbad filminde birlikte çalışan Emma Stone ve Jonah Hill’in yeni yapımı merakla bekleniyor. Sonoya Mizuno’nun doktoru canlandıracağı dizide Emma Stone da hasta olacak mı bilinmez. Dizide Justin Theroux, Julia Garner, Jemima Kirke ve Sally Field de yer alıyor.

Maniac Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Dizi ile ilgili Netflix üzerinden henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin düzenlenme aşamaları hala devam ediyor. Netflix’in açıkladığı 2018 yılında yayınlanacak olan dizilerin listesinde dizinin ismi bulunuyor. İlerleyen aylarda seyircisi ile buluşacağını düşündüğüm yapım Mayıs – Haziran aylarında gösterime girer diye düşünüyorum. Farklı bir komedi tarzında olan dizi tüm dünya çapında merakla bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...