Manifest Ne Zaman Başlıyor? - Manifest Konusu ve Oyuncuları

Manifest Ne Zaman Başlıyor?

Manifest Ne Zaman Başlıyor
Bu yazıyı oylayın

Efsane dizi LOST severleri için sevindirici bir haberimiz var. LOST benzeri bir yapım olan Manifest yakın bir zaman içerisinde izleyicisiyle buluşmayı planlıyor.

NBC sonbaharda ekrana getireceği dizileri açıklamaya devam ediyor. NBC ailesinin en yeni üyesi ise Manifest. Efsane dizi LOST’a olan benzerliği ile ilgi çeken dizi oldukça farklı bir bakış açısı sunuyor. Gizemli bir şekilde ortadan kaybolan bir uçak yıllar sonra yolcuları ile hiçbir şey olmamış gibi geri döner. Bu olayın arkasındaki sır perdesini kaldırmak için FBI devreye girer.

Dizide pek çok ünlü oyuncu bulunuyor. Once Upon a Time dizisi ile hayatımıza giren Josh Dallas dizide başrol olarak bulunuyor. Dizide Josh Dallas’ın canlandıracağı karakterin kız kardeşi rolünü Melissa Roxburgh canlandıracak. Güzel oyuncuyu daha önce Valor dizisinde görmüştük. Peki Manifest Ne Zaman Başlıyor?

Manifest Konusu ve Oyuncuları

Manifest dizisini LOST ve Resurrection dizilerinin karışımı olarak görebilirsiniz. Michaela Stone (Melissa Roxburgh) erkek kardeşi ve yeğeni ile birlikte seyahate çıkar. Ben Stone (Josh Dallas) çift yumurta ikizi çocuklara sahiptir. İkizlerden Saanvi (Parveen Kaur) tedavisi olmayan bir kanser hastalığına yakalanmıştır. Halası ve babası ile birlikte Saanvi uçakta bir sarsıntı yaşar.

Uçak sarsıntı sonucu yere acil iniş yapar. Uçak iniş yaptıktan sonra yolcuları indirirler ve FBI olaya dahil olur. Yolculara yaklaşık olarak 5.5 yıldır kayıp oldukları söylenir. Yolcular yere indiklerinde ailelerine kavuşurlar. İkizlerden birisi diğerinden daha büyümüştür. Ben ve Michaela kafalarının içerisinde bir ses duymaya başlarlar. Bu sesi duyan yolcular sadece onlar değildir.

Manifest Ne Zaman Başlıyor?

Farklı konusu ile dikkatleri üzerine çekmeye başlayan dizi geçtiğimiz günlerde fragmanını yayınladı. Dizinin senaristliğini ise Jeff Rake üstleniyor. Henüz dizi ile ilgili kesin bir bilgi yayınlanmasa da zaman farkının uçağın solucan deliğine girmesi sonucunda oluştuğunu düşünüyorum.

Kafamızdaki soru işaretleri çok yakın bir zaman içerisinde gidecek. Dizi 24 Eylül 2018 tarihinde NBC ekranlarında pilot ölümünü yayınlayacak. Eğer dizi çok beğenilirse devamı gelecek. Dizi ülkemizde internet siteleri üzerinden takip edilebilir. Henüz Netflix ya da BluTV gibi platformlardan diziyi yayınlayacaklarına dair bir açıklama gelmedi. Dram ve gizem unsurlarını çokça barındıran Manifest dizisini merakla bekliyoruz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...