Marco Polo 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Marco Polo 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Marco Polo 2. Sezon ne zaman çıkıyor
Bu yazıyı oylayın

Efsanevi Netflix’in yeni dizilerinden Marco Polo’nun yeni sezonu yani Marco Polo 2. Sezon Ne Zaman çıkacak sorusuna yanıt aradık. Nezamancikiyor.com

Netflix‘in yayınına devam eden en iyi dizilerden gösterilen yapım Marco Polo 1. Sezonu ile izleyicilerini müthiş bir şekilde büyülemişti. 1.Sezonun bitmesinden hemen sonra 2.sezon için onay alan dizinin en çok merak edilen sorusu Marco Polo 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?. 13. Yüzyılda Moğol İmparatoru Kubilay Han’ın yaşamını konu alan filmin asıl odak noktası hanedanlığa hediye olarak verilen Marco Polo. Bir çok zorlukların üstesinden gelen Marco Polo 1. Sezonda hayatını kurtarmayı başarmıştı. Dizi bildiğiniz üzere 1. Sezonda 10 bölüm sürmüştü ve gelen bilgilere göre Marco Polo 2.sezonu da 10 bölüm sürecek. Çekimleri başladığı bilinen dizinin yeni fragmanının çıkmayışı da izleyenlerini daha da çok meraklandırmıştı. 1. Sezonu izleyenler için anlatacağımız bu paragrafı lütfen izlemeyenler okumasın AĞIR SPOİLER içermektedir.

Üstad olarak gösterilen Marco Polo 1. Sezonda bir çok kez ipe sürüklenmişti. Kelle koltukta gezmekte olan Marco Polo 1.sezonda bir çok defa ölümle yüz yüze gelmişti. Ancak bir çok kişinin gördüğü bu itaat onun hayatının kurtulmasına sebebiyet vermişti. Hayatını Kubilay Han’ın önüne süren Marco Polo hanedanlığa’da bir çok mesaj vermişti. Hanedanlığın içerisindeki hainin bulunmasından hemen sonra Marco Polo’nun mancınık fikrinin hayata geçmesi Marco Polo’nun hayatının kurtulmasına yetmişti. Savaştan zafer ile dönen Moğol halkı adeta Marco Polo’ya minnettardı. Bir kölenin yükselerek hizmetkarlığa geçişini izlediğimiz 1.sezondan sonra Marco Polo’nun nereye kadara ilerleyeceği ise bir diğer akıllarda olan soruydu. İşte bunu öğrenmenin tek yolu Marco Polo 2.sezonun ne zaman çıkacak‘ını bilmekti. Şuan için onayı alan dizinin ne zaman çıkacağı ise tam bir muamma.

2016 yılında çıkacağı bilinen Marco Polo 2. Sezonu için tam bir gün verilmedi ancak NetFlix böylesine kaliteli bir filmi daha çok sezon çekecek gibi gözükmekte. Dizinin yaratıcıları olarak gösterilen John Fusco 1. Sezon için 90 milyon dolarlık bir bütçe ayırarak diziyi çekmişti. Bütçesini tamı tamına hak eden dizi bakalım 2. Sezonunda ne kadar bütçe harcayacaktır. Marco Polo 2. Sezonun çıkış tarihi resmi olarak yayınlandığı anda sitemizdeki bu makaleden hemen bunu öğrenebilirsiniz.

Güncelleme-12.03.2016
Dizi imdb’de açıklanan tarihe göre 1 Temmuz 2016 ayında vizyona girecek. Şuan için gün tarihi verilmedi ancak Netflix internet sitesinden bu dizi Temmuz 2016 yılında yayınlanacak.

 


Comments to Marco Polo 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

  • abi 1. sezonda olan şeyler beni derinden sarstı zaten, ikinci sezon da aynısı olursa bunu kalbim kaldıramaz, dayanamam, ama yine eminim sağlam bi sezon bizi bekliyor, hayırlısı

    marco aurelio 26 Şubat 2016 15:04 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...