Marco Polo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Marco Polo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Henüz net ve resmi olarak 3. sezonuna onay alamayan dizi için Marco Polo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? soruları sevenleri tarafından sorulmaya başlandı.

Türkmenlerin ceddi olarak bilinen Moğolların yaşantısını konu edinen ve daha çok Marco Polo merkezcilliğinde devam eden tarihi dönem dizisi Marco Polo 2. sezonundan sonra tüm hızıyla izlenmeye devam etmektedir. Oldukça kaliteli bir dizi olan Marco Polo bir internet kanalı olan Netflix’in elinden çıkmıştır. Son zamanlarda Türkiye kanalına da giriş yapan Netflix artık ülkemizde de oldukça kaliteli bir kitleyi toparlamaktadır. Geçen aylarda 2. sezonunu tüm paket olarak çıkartan Marco Polo 3. sezonu için geris sayıma başladı diyebiliriz. Henüz net ve resmi olarak 3. sezonuna onay alamayan dizi için Marco Polo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? soruları sevenleri tarafından sorulmaya başlandı.

Marco Polo 2. Sezon Konusu

DİKKAT BURASI BİRAZ SPOİLER İÇERİR. Dizi izleyenler bileceklerdirki dizi ilk bölümünden bu yana batıya doğru yönelmiştir. İlk bölümlerde iç karışıklıklara da değinen dizi 2. sezonunda bize Haçlı seferlerini anlatacak gibiydi ancak bölümler ilerledikçe istenilen pekde olmadı. Marco Polo’nun haçlı seferleri ile arasında olacak hüsumetlerde yardımcı olması Kubilay Han’ın gözüne daha çok girmesine sebebiyet verdi. Kubilay han ve keşişleri tarafından eğitilen Marco Polo yavaş yavaş Kubilay Han’ın iç yüzünü tanımaya başlayacaktır. Kubilay Han ise bu yabancıyı yanında taşımasıyla ne denli bir büyük iş yaptığını anlayacaktır. Bazı zamanlarda tekrardan güven sorunları yaşatan Marco Polo tekrardan güven kazanmak adına farklı düşünerek Kubilay Han’ın gözüne girmeyi başarmıştır.

Marco Polo 2. Sezon Detaylar

Marco Polo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? başlığı altında açtığımız bu konuda sizlere 2. sezonun detaylarını da aktarmak isteriz. Netflix tarafından geçen sezon 2. sezona onay aldıktan hemen sonra 6 – 7 aylık bir süreçte dizi yapımcıları diziyi kanala sunmuştu. Yayınlanma tarihi olarak 1. ve 2. sezona baktığımızda istikrarlı bir tarih görememekteyiz. Yani kanal izlenmeye göre sezon devamı karar vermektedir.  Bu da dizinin ne zaman çıkacağı konusundan soru işaretlerini cevaplandırmamaktadır. Şuan için 3. sezona dair herhangi bir resmi açıklama göstermeyen Netflix yakın zamanda bu sorularında yanıtını verecektir. Genel olarak son 4 ayda çıkış tarihini belirleyen dizi ne zaman resmi bir tarih yayınlarsa onu buradan yayınlayacağımızı size bildiririz.

16.12.2016 Güncelleme: Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre Dizi iptal olmuştur.


Comments to Marco Polo 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • Dizi Netflix’e son sezonda 200 milyon dolar zarar ettirdiğinden 3. sezon iptal edildi diye biliyorum.

    dizikolik 18 Aralık 2016 16:32 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...