Mario Kart Tour Ne Zaman Çıkacak? - Oyun Hakkında

Mario Kart Tour Ne Zaman Çıkacak?

Bu yazıyı oylayın

Akıllı telefonlar için çıkması beklenen Mario Kart Tour ne zaman çıkacak? Oyun nasıl bir içeriğe sahip olacak? Hepsi yazımızda…

Nintendo’nun akıllı telefonlara son duyurduğu oyun Mario Kart Tour ne zaman çıkacak? Super Mario Run ve Animal Crossing Pocket Camp oyunlarının adımlarını takip eden Mario Kart Tour var olan seriye devam edecek yalnız bu kez mobil platformlarda olacak. Detaylar şu an için kısıtlı olsa da oyunun çıkış tarihi ve nasıl bir oyun olabileceği hakkında bilgiler bulunuyor. Mario Kart Tour Ne Zaman Çıkacak?

Mario Kart Tour Nasıl Bir Oyun Olacak?

Nintendo Mario Kart Tour’un tam olarak nasıl bir oyun olacağıyla ilgili bir bilgi vermedi. Ancak firmanın daha önceki mobil oyunlarını baz alarak belli tahminlerde bulunabiliyoruz.

Oyunla ilgili ilk akla gelen soru oynaması ücretsiz mi olacağı yoksa premium satın alma seçeneğiyle mi sunulacağı yönünde. Nintendo daha önce iki şekilde de mobil oyun çıkartmıştı. Burada yapacakları seçim Mario Kart Tour’un da nasıl bir etki bırakacağını belirleyecektir.

Nintendo benzer yapımlarına başlaması ücretsiz demeyi tercih ediyor. Animal Crossing Pocket Camp ve Fire Emblem Heroes oyunları başlaması ücretsiz olarak nitelendirilmişti. Mario Kart Tour’un da başlaması ücretsiz olduğu belirtiliyor. Bu da demek oluyor ki oyunda ilerleyebilmeyi kolaylaştırmak ve yeni içerikleri açabilmek için gerçek para harcamayı gerektiren onlarca yol olacak. Örneğin araba parçaları, karakterler, karakter şekillendirme eşyaları ve daha bir çok şey gerçek parayla alınabilir hale getirilecektir. Yarışların geçeceği yolları bir ödeme duvarının arkasına saklamak ise çok mantıklı olmayıp oyuncuları uzaklaştıracaktır.

Mario Kart Tour’da hangi karakterler olacak? Nintendo’nun Mario Kart Tour’da kullanabileceği çok çeşitli karakter listesi bulunuyor. Ve bu konuda daha önceki Mario Kart oyunlarındaki benzer karakterleri görmeyi bekleyebiliriz. Tabi ki Mario Kart Tour’da Mario, Luigi, Toad, Peach, Wario, Daisy gibi klasik pek çok karakteri görmemek oyuncuları şaşırtırdı. Ayrıca oyunda karakter yaratma seçeneği de bulunması beklenebilir.

Mario Kart Tour Ne Zaman Çıkacak?

Mario Kart Tour’un mobil dışında hangi platformlara çıkacağını Nintendo henüz resmi olarak belirtmedi. Fiyatlandırma politikası da henüz belirsiz olan Mario Kart Tour’un çıkış tarihi ise 31 Haziran 2018 olarak belirlendi.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...