Marseille 3. Sezon Ne Zaman? - Dizinin Konusu ve Oyuncular

Marseille 3. Sezon Ne Zaman?

Marseille 3. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Marseille ülkemizde de takip edilen bir politik drama dizisi. İzleyenleri tarafından sorulan Marseille 3. Sezon Ne Zaman? sorunun cevabı için yazımızı okuyabilirsiniz.

Fransız kökenli olan Marseille, Netflix tarafından yapılan bir politik drama dizisi. Dizinin yaratıcıları ise Erik Barmack, Kelly Luengenbiehl ve Emmanuel Jacquelin gibi önemli isimler. Netflix dizi 10 Temmuz 2015 tarihinde duyurmuştu. 8 bölümden oluşan ilk sezon dünya çapında 5 Mayıs 2016 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanmaya başladı. Kendine has bir takipçi kitlesi edinen dizi daha sonra 2. Sezonu için 6 Haziran 2016 tarihinde onay aldı. 18 Nisan 2017’de başlayan çekimlerin ardından dizi 23 Şubat 2018 tarihinde Netflix üzerinde yayınlanmaya başladı. Ülkemizde de dikkat çeken dizilerden birisi olan dizi Marseille 3. Sezon Ne Zaman? olacağı merak konusu.

Marseille Dizisinin Konusu Ve Oyuncular

Dizi uzun süredir Marsilya’yı yöneten başkan Taro’yu konu ediniyor. Taro yönetimi yardımcısına devretmeye hazırlanır. Ancak şehrin kontrolünü ele geçirmek isteyen bazı güçler ani ve acımasız bir savaş başlatırlar. Dizinin oldukça sürükleyici bir hikayesi var. Eğer izlemeye başlamadıysanız takip etmenizi öneriyorum. Dizinin başrolünde Gérard Depardieu (Robert Taro), Benoit Magimel (Lucas Barrés), Géraldine Pailhas (Rachel Taro), Nadia Fares (Vanessa d’Abrantes) ve Stéphane Caillard (Julia Taro) gibi ünlü Fransız aktörler bulunuyor. Dizinin İngilizce seslendirmesini ise Michael McConnohie, Kyle McCarley, Anne Yatco, Karen Strassman ve Cristina Valenzuela yapmakta. Bu kadar kapsamlı bir diziyi izlemeye başlamadıysanız izlemenizi tavsiye ediyorum. Dizinin son sezonunda gerçekten heyecan verici olaylar olmuştu. Hikaye akışına bakarak 3. Sezonun onay alacağını söyleyebilirim.

Marseille 3. Sezon Ne Zaman?

Heyecanla beklenen dizi Marseille için Netflix tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin 3. sezon yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz kesin değil. Netflix 2. Sezon için onayı dizi yayınlandıktan yaklaşık bir ay kadar sonra onay vermişti. Dizinin onay haberinin birkaç hafta sonra çıkacağını düşünüyorum. Dizinin 3. Sezonu tahminimce 2019’un bahar aylarında çıkar. Şubat ve Mayıs 2019 arasında dizi yayınlanmış olur. 3. Sezon onayı ile ilgili bir haber alırsak hemen size haber vereceğiz. Eğer sizin bizden daha önce haberiniz olursa yorumlara bırakabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...