Marslı - The Martian Ne Zaman Çıkıyor?

Marslı – The Martian Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

Matt Damon’un başrolünde oynadığı Marslı (The Martian) filmi ne zaman çıkacak? Nezamancikiyor.com

Daha önce Interstellar (Yıldızlararası) filminde astronot rölünde oynayan Matt Damon’un başrol olduğu Marslı (The Martian) Ne zaman çıkıyor?

Interstellar filminde kısa bir rolü olsada başarılı olan Matt Damon, yeni bir uzay filminde başrol olarak oynayacak. Filmin konusu ; Nasa tarafından bir grup astronot Mars gezegenine gönderilir. Görevi tamamlamak üzereyken güçlü bir kar fırtınası ortaya çıkar ve ekibe zor anlar yaşatır. Fırtına sonrası ekip, arkadaşları olan Mark Watney’i (Matt Damon) öldü sanarak Mars gezegeninde bırakır ve dünyaya geri dönüş yapar. Zorlu bir şekilde hayatta kalan Mark Watney artık Mars gezegeninde yapayalnızdır. Çevikliği ve zekasıyla Mark Watney, zorlu şartlara sahip Mars gezegeninde hayatta kalmak ve Dünyaya sinyal göndererek hala hayatta olduğunu bildirmek için çabalar.

Film, Andy Weir isimli yazarın yazdığı The Martian isimli romandan uyarlanarak çevirildi. Kitabı okuyanlar çok beğenmiş ve filmini de heyecanla bekliyorlar. Film şimdiden olumlu yorumları üzerine çekti herhangi bir kötü eleştiri henüz ortalıkta yok.

Filmin diğer oyuncularının arasında Yüzüklerin Efendisi serisinde, Truva filminde, Game of Thrones dizisinde ve bir çok harika yapımda yer alan Sean Bean, 127 Saat, Tetikçi ve Demir Adam 2 filmlerinde rol alan güzel oyuncu Kate Mara, Kaptan Amerika ve Siyah Kuğu filmlerinde rol alan Sebastian Stan ve Tetikçiler, Hain ve Steve Jobs’un yeni filminde rol alan Jeff Daniels yer alıyor. Filmin yönetmeni ise bir çok harika yapıma imza atmış olan başarılı yönetmen Ridley Scott. Bildiğimiz gibi Ridley Scott Yalanlar Üstüne, Amerikan Gangsteri, Gladyatör ve bir çok güzel filmin yönetmenliğini yapmıştı.

Peki güzel bir uzay filmi olacak gibi duran The Martian (Marslı) filmi ne zaman çıkıyor? The Martian 2 Ekim 2015 tarihinde vizyona girecek. Böylesine güzel bir kadroyla bakalım film nasıl bir etki yaratacak.


Comments to Marslı – The Martian Ne Zaman Çıkıyor?

  • Interstellar kadar olmasada bence Marslı (The Martian) filmi başarılı olacak. Film 2 Ekim 2015 de çıkıyor

    Matt 23 Ağustos 2015 14:33 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...