Master Of None 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Master Of None Konusu

Master Of None 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Master Of None 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Aziz Ansari’nin başrolünde yer aldığı diziden sevindirici haberler var.

Netflix orijinal yapımlarından birisi olan Master Of None oldukça ilgi gördü. İlk sezonu 2015 yılında yayınlanan dizinin ikinci sezonu 2017 yılında yayınlandı. Dizinin 3. sezon onayı ise çok gecikmeden geldi. Yayınlandığı tarihten itibaren oldukça olumlu eleştiriler alan Master of None komedi türünde. Netflix’in en başarılı komedi oyunlarından birisi olan dizinin düzenli bir yayın sistemi yok.

Dizi New York’ta yaşayan 30 yaşındaki Dev’in kişisel ve profesyonel hayatını ele alıyor. Konuları oldukça başarılı bir şekilde ele alan dizi izleyicilerinin %96’sı tarafından beğenildi. Özellikle olayların daha gerçekçi ve doğal bir biçimde işlenmesi oldukça beğeniliyor. Peki Master Of None 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Master Of None Konusu ve Oyuncuları

Dev Shah Amerika’da yaşayan Hindistanlıdır. Oyunculuk yaparak geçimini sağlamaya çalışan Dev hayatın çok hızlı bir şekilde geçtiğinin farkına varır. Durumu fark ettiği andan itibaren sonunu düşünerek yaşamaya başlayan Dev, daha fazla haz almak ister. Komik ve talihsiz bir aktör olan Dev oldukça eğlenceli bir hayata sahiptir.

Dev karakterine Aziz Ansari hayat veriyor. Aziz Ansari’yi daha önceki rollerde pek beğenmeyen insanlar bu yapıma bir şans vermeli diye düşünüyorum. Dizide Eric Wareheim, Arnold Baumheiser karakterine hayat veriyor. Denise karakterini ise Lena Waithe canlandırıyor. Oldukça eğlenceli bir kadroya sahip olan dizi mutlaka bakılması gereken dizilerden.

Master Of None 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Aziz Ansari verdiği bir röportajında dizinin 3. sezonunun yakın gelecekte yayınlanmayacağını söylemişti. Hayranlarından oldukça tepki toplayan bu açıklamadan sonra dizinin yeni sezonunun çalışmalarına başlayacaklarını duyurdu. Henüz resmi olarak dizinin yayın tarihi ile ilgili açıklama yapılmadı. Dizinin 3. Sezonunun final sezonu olabilme ihtimali de var.

Dizinin ikinci sezonu oldukça başarılı. Eğer kendinize alternatif komedi dizisi arıyorsanız mutlaka şans verebileceğiniz dizilerden bir tanesi. Dizide modern insanın yaşam tarzına, farklılıklara ve meydana gelen pozitif ayrımcılıklara oldukça güzel göndermeler bulunuyor. Zaman zaman herkesin başına gelebilecek olayların işlenmesi de diziyi daha gerçekçi ve anlamlı kılıyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...