Mastermind Ne Zaman Vizyona Girecek?

Mastermind Ne Zaman Vizyona Girecek?

Mastermind Ne Zaman Vizyona Girecek?, Mastermind Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Zach Galifianakis’in başrolünü paylaştığı Mastermind filmi hakkında genişce bilgi…

Komedi doğayeni olarak bilinen Zach Galifianakis’den yepyeni bir film daha, son zamanlarda kabuğuna çekilmesi ile bilinen ünlü komedyen bildiğiniz üzere Geceden Kalma (Hangover) filminden sonra kayda değer bir film yapmamıştır. Baskets dizisinde canlandırmış olduğu palyaço biraz daha silik bir karakterdi ancak bu filmde tekrardan bir fırlamayı canlandırmaktadır. Sizler için hazırladığımız Mastermind Ne Zaman Vizyona Girecek? konusunda filmin ne zaman vizyona gireceğini söylemeden önce filmin konusundan bahsetmek istiyoruz; 


Mastermind Filmi Konusu

Bir zengin oluşu anlatan filmde David Ghantt adındaki karakterimiz hayatı boyunca sürekli olarak çılgınlar peşinde olmuştur. Zaman zaman burnunu belaya da sokan bu karakterimizin parası yavaş yavaş suyunu çekecektir. Zamanla parasının biteceğini fark eden karakterimiz yeni tanıştığı bir ekiple büyük paranın peşine düşecektir. Bu büyük para aklınızın hayal edemeyeceği kadar tamı tamına 17 milyon dolardır. Büyük plan neticesinde kişi başı bu kadar parayı indirebilecek olan David bakalım bu planında başarıya ulaşabilecek midir?

 

Mastermind Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bir Zach Galifianakis hayranı olarakta onun bu filmi heyecan ve merakla beklemekteyiz. Her zaman komedi dalında oldukça kaliteli işler yapan Zach bu karakteri ile de oldukça kaliteli bir işe imza atacaktır. Son zamanlarda onu daha çok televizyon dizilerinde görmekteydik uzun zamandan sonra onu böylesine kaliteli bir filmde baş rol olarak görmek hiç şüphesiz bizleri heyecanlandırdı. İlk vizyon tarihi olarak 30 Eylül 2016’yı gösteren Mastermind filminin yönetmen koltuğunda ise Jared Hess yer almaktadır. Oldukça kaliteli işlere imza atmış olan yönetmen muhtemelen bu filmde de istenileni verecektir. Filmin diğer baş rol karakterlerini canlandıran isimler ise; Owen Wilson, Kristen WIIG ve Jason Sudeikisdir.

Aksiyon, Suç ve Komedi dalında bir film olan Mastermind ülkemize ne zaman gelir bilemeyiz ancak 30 Eylül 2016 Amerika yayın tarihinden tahmini olarak 3 ay sonra ülkemizde de vizyona girecektir. Mastermind Ne Zaman Vizyona Girecek? adı altında açtığımız bu konu umarız sizin için yararlı olmuştur. Dilimiz döndüğünce filmin konusundan, oyuncu kadrosundan ve çıkış tarihinden bahsettik. Filmi izleyecek olanlara şimdiden iyi seyirler dileriz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...