Maymunlar Cehennemi 3 Ne zaman Vizyona Girecek?

Maymunlar Cehennemi 3 Ne zaman Vizyona Girecek?

Maymunlar cehennemi 3 ne zaman çıkacak?
3.7 (74%) 10 votes

Maymunlar Cehennem 3 Ne Zaman Çıkıyor sorusunun yanıtı ve film hakkında detaylar…

Maymunlar cehennemi serisi devam filmleri arasında en uzun süreli ve en fazla yapılan filmlerden olmaktadır. İlk olarak 1968 yılında çekilen maymunlar cehennemi eski ve yeni seri olarak ikiye ayrılmaktadır. Maymunlar cehennemi eski serisinde toplam 5 film bulunmaktaydı. Maymunlar cehennemi ile ilk filmin vizyona girmesinden sonra ise sırası ile Dönüş, Kaçış, İsyan ve Savaş temalı filmleri çekilmişti. Peki, Maymunlar Cehennemi 3 Ne zaman Vizyona Girecek?

Maymunlar Cehennemi 3 Ne Zaman Çıkacak?

Maymunlar Cehennemi yeni dönem serisinde ise üç film çekildi. 2001 yılında çekilmeye başlanan yeni seri de ise Maymunlar Gezegeni, Maymunlar Cehennemi Başlangıç ve Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti serileri çekilmiştir. Şimdi ise Maymunlar cehennemi 3 ile serinin meraklıları oldukça heyecanlı bir şekilde bekleyiş içindeler. Fakat Maymunlar Cehennemi 3 Ne Zaman Çıkacak? sorusu hala net bir cevap oluşturmamaktadır.

Neredeyse bir neslin izleme fırsatı bulduğu ve Amerikan film endüstrisi için oldukça önemli olan Maymunlar Cehennemi Amerika Birleşik Devletleri kongre kütüphanesince kültürel, tarihi ve estetik olmasından ötürü ABD Ulusal Film Arşivine de alınmıştır. Oldukça farklı konusu ve farklı çekim teknikleri ile Maymunlar Cehennemi serisi her zaman için kült filmler arasında ye almış ve izleyicisi tarafından da oldukça fazla merak edilmiştir.

Maymunlar Cehennemi 3 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Fakat filmin çıkış tarihi ile alakalı hiçbir bilgi bulunmamasına rağmen bazı internet siteleri ve medya organları Maymunlar Cehennemi 3 Çıkış Tarihi olarak 2016 yılının sonlarını işaret etmektedir. Maymunlar Cehennemi 3 yeni serinin final bölümü olarak tasarlandı ve bu özelliğinden dolayı da oldukça fazla merak konusu oldu. 29 Temmuz 2016 yılında Amerika’da vizyona girmesi beklenen Maymunlar Cehennemi 3 bu tarihten kısa bir süre sonra da ülkemizde vizyona girecektir. Fakat net bir tarih henüz saptanmamıştır.

Şuan için bir fragmanın olmadığının haberini de sizlere üzülerek vermek isteriz ancak Maymunlar Cehennemi 3 fragmanının ilk çıktığı tarihte buradan izleyebileceğinizi belirtmek isteriz. İlk filminden bu yana izleyen kitlesini genişleten yapımda oyun kadrosu ise tamamen değişecek gibi gözükmekte. İkinci filmde maymunların dünyaya tamamen yerleşmesini konu edinen film bakalım insanlar ve maymunlar arasındaki savaşı nasıl işleyecek?

Bunun gibi çıkması beklenen, çıkmış veya çıkacak film, dizi, teknolojik ürün, yasa ve oyun gibi bilgileri en hızlı bir şekilde sitemizden ulaşabileceğinizi belirterek sizlerin esen kalmasını diliyoruz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...