Mechanic 2: Resurrection Ne Zaman Çıkacak? - Vizyon Tarihi

Mechanic 2: Resurrection Ne Zaman Çıkacak? – Vizyon Tarihi

Mechanic 2: Resurrection Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Mechanic 2: Resurrection Çıkış Tarihi ve Konusu hakkında detaylı bilgi…

Her filmi ile izlenme rekorları kıran Aksiyonun, suçun gözlerinden okunduğu başarılı oyuncu Jason Statham’ın devam filmi olarak gösterilen Mechanic 2: Resurrection bomba gibi geliyor gibi gözükmekte. Oyuncu kadrosu ile gözleri kamaştıran yapımda en çok merak edilen soru hiç şüphesiz ki “Mechanic 2: Resurrection Ne Zaman Çıkacak?” son zamanlarda istenen en çok konulardan biri olan Suç’u filme empoze eden senarist isim ise başarılı kalemler ise Philip Shelby ve Brian Pittman.

Filmin konusuna değinmeden önce belirtmek istediğimiz bir diğer detay ise filmin yönetmeni. Hiç şüphesiz ki her filmde kalitesini gösteren başarılı yönetmen Tehlikeli oyun, Gizemli Aşk filmlerinin de yönetmenliğini yapan Dennis Gansel’dir. Genç yaşında yönetmenlik yapmaya başlamış olan başarılı yönetmen aslen Hannover Doğumlu.

Mechanic 2: Resurrection Ne Zaman Çıkıyor?

Filmin oyuncu kadrosuna geçecek olursak filmde baş rolü hiç şüphesiz ki başta bahsettiğimiz başarılı oyuncu Jason Statham yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda diğer başarılı isimler ise şöyle sıralanabilir; Jessica Alba, Tommy Lee jones, Sam Hazeldine ve Michelle Yeoh. Cast ekibi olarak da başarılı bir seçim yapmış olan yönetmenimiz Dennis Gansel vizyon tarihi olarak ise filmin ilk gösterimini 24 Ağustos 2016 olarak uygun görmüş. Bu gösterimini Fransa’da yapacak olan filmi bir kaç gün arayla diğer ülkelerde de gösterime girecek. Ülkemizde Mechanic 2: Resurrection Vizyon Tarihi olarak ise 26 Ağustos 2016‘yı göstermektedir.

Mechanic 2: Resurrection Konusu

Dünyanın en tehlikeli kiralık katili olarak gösterilen Arthur Bishop bildiğiniz üzere ilk filmde bir çok işin üstesinden gelmiş hele ki son sahnesi ile tüm filmi izleyenleri büyülemeyi başarmıştı. Kanlı geçmişini arkada bırakmayı planlayan Arthur bunu yapmaya çalışır ancak kanlı geçmişi onu rahat bırakmayacaktır. Kanlı düşmanlarının hayatının aşkını kaçırması sonucu eski meydanına geri dönecek olan Arthur artık dünyayı dolaşarak tehlikesini gösterecek. Üç adet süikasti gözünü karartarak gerçekleştirmek zorunda olan Artgur hayatının aşkını kurtarmak için elinden geleni ardına koymayacaktır.

Mechanic 2: Resurrection Ne Zaman Çıkacak? sorusunun içtenlikle cevapladığımız bu makale ile film hakkında detaylı bilgilere sahip oldunuz. Sizler için hizmet verdiğimiz bu site ile yeni çıkacak veya çıkmış tüm teknolojik ürünleri, filmleri , dizileri, yasaları ve oyunları inceleyebilir ve çıkış tarihlerini öğrenebilirsiniz.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...