Meizu MX6 Ne Zaman Çıkacak? - Fiyat Bilgisi

Meizu MX6 Ne Zaman Çıkacak? – Fiyat Bilgisi

Meizu MX6 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Meizu MX6 Telefonu Hakkında detaylı bilgi…

Yeni yeni Android pazarına giren ve şok edici fiyatlarıyla tüm kullananlarını memnun etmeye çalışan Meizu yeni Amiral Gemisi telefonu için kolları sıvadı. İlk Antutu’da görüntülenen telefon olağan üstü özellikleriyle oldukça dikkat çekmeyi başardı. Şuan için tüm kullanıcıların aklında bulunan Meizu Mx6 Ne Zaman Çıkacak? sorusuna yanıt vermek yanlış olacaktır. Tanıtım tarihi ve çıkış tarihi açıklanmayan telefon için beklentiler artmakta. Gelen ilk özellik bilgileri ise şöyle;

MediaTek helio X20 yonga setini kullanan telefon 2.5 Ghz hızında 2 adet ARM Cortex a72, 2.0Ghz hızında 4 adet ARM Cortex a53 ve 1.4 GHz hızında 4 ARM Cortex a53 işlemci bulundurmakta.  İlk olarak işlemcisi ile oldukça dikkat çeken bu akıllı telefon şuan için dünyanın en yüksek işlemcisine sahip olacak gibi gözükmekte. Ancak bu haberler dediğimiz gibi sadece söylenti.

Ayrıca Telefonda 3gb Ram ve 32 gb’lık dahili depolama olacağı ve 21 Megapixellik arka ve 8 Megapixellik ön kamera olacağı gelen diğer bilgiler. Flyme arayüzü kullanacak olan telefon Android 6.0 Marshmollow kullanarak satışa çıkacağı bilinmekte. AnTutu tarafından verilen bu bilgiler kesinlikle resmiyet içermemekte bu yüzden bu bilgiler şuan için söylenti.

Meizu Mx6 Ne Zaman Çıkacak?

2016 da çıkışı olacak olan Meizu MX6 Ne zaman çıkıyor? sorusuna vereceğimiz tarih sadece 2016’nın son ayları olabilir. Telefonun ülkemize giriş tarihi ne olur bilinmez ancak diğer telefonlar gibi olursa telefon ülkemize de çabucak giriş yapacaktır.

Meizu MX6 hakkındaki teknik özellikler ile aklınızda oluşan merağı umarız ki dindirmişizdir.

Ürünün tahmini fiyatı ise 1450 TL olacağı yönde.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...