Meizu PRO 6 Ne Zaman Çıkıyor? - Fiyatı

Meizu PRO 6 Ne Zaman Çıkıyor? – Fiyatı

Meizu Pro 6 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Meizu PRO 6 Çıkış Tarihi ve telefon hakkında detaylı bilgi…

Bir deprem gibi Android dünyasını sallayan Meizu son çıkaracağı Tablet modelle tüm tablet sevenleri sevindirmişti. Çin’in son yıllarda en yükselen markası olarak gösterilen Meizu Pro 6 modeli hakkında ilk sızıntılar kullanıcıları heyecanlandırmıştı. Hal böyle olunca Meizu Pro 6 Ne Zaman Çıkacak? sorusu gündeme düştü. Bu soru için hazırladığımı bu makale sayesinde sizde bu tablet telefon hakkında derin bilgiye sahip olabilirsiniz. Güçlü işlemci gücü kullanacağını belirten Meizu son kullanıcıyı oldukça etkilemişti.

İlk sızıntı bilgilerde gelen bilgilere göre telefon Exynos 8870 yonga setini kullanacak, S7 ‘de kullanılacak olan 8890a nazaran biraz daha düşük güç sunacak olan telefon Snapdragon 820 ile de kıran kırana yarışacağı bilinen bilgiler dahilinde. Bir önceki Pro 5 modelinde Exynos 7429 yonga setini kullanan Meizu büyük bir atlayış yaparak Exynos 8870 kullanması da telefona önem verdiğini göstermekte. Diğer yandan sızıntı bilgiler dahilinde diğer bilgiler ise şöyle; Telefon ram olarak 4 GB ram ve 64 gb dahili hafıza sunacak. Bunun yanında microSD’de destekleyen tabletten bakalım gelecek haftalarda yeni haberler gelecek mi?

Meizu PRO 6 Ne Zaman Çıkacak?

Son anda durumların değişeceğini de söyledikten sonra bu bilgilerin sızıntı olduğunu da söylemek isteriz. Çünkü bu Android pazarında durumlar o kadar stabil gitmemekte. Yeni bir telefondan yüksek bir performans gelmesi diğer şirketleri de kızıştırmakta. Meizu Pro 6 Çıkış Tarihi olarak ise 2016’nın son çeyreğini düşünmekte. Bu durum değişir mi bilemeyiz ama şirket biraz dediğim dedik çaldığım düdük şekilde ilerlemekte.


Comments to Meizu PRO 6 Ne Zaman Çıkıyor? – Fiyatı

  • Meizu PRO 6 daki özellikler çoğu telefonda yok ismide çok akılda kalıcı mevzu gibi 😀

    sercan 27 Şubat 2016 21:14 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...