Milyon Beach Fest 2019 Ne Zaman Yapılacak? - Sanatçılar - Bilet Fiyatları

Milyon Beach Fest 2019

Milyon Beach Fest 2019
Bu yazıyı oylayın

Yaz sezonu gelince akla gelen ilk festival Milyon Beach Fest 2019 Ne Zaman Yapılacak?

Yaz ve festival kelimeleri yan yana gelince otomatik olarak akıllarda oluşan Milyon Beach Fest bu senede bomba gibi bir etkinlikle geliyor. Her sene ülkemizin farklı şehirlerinde yapılan festival bu İstanbul’da tekrar Kilyosda yapılacak. 2018 Senesinde büyük bir ilgi uyandıran festival yine dolup taşmıştı. Bu sene de aynı ilginin olacağı aşikar. Bu sene Milyon Beach Fest ziyaretçilerini yine Kilyos’un en çok sevilen koylarından birinde ağırlıyor. Deniz, Kum, Güneş üçlemesini ruhunuza kadar hissedebileceğiniz bir festival olması dileği ile, Şimdi Milyon Beach Fest 2019 Ne Zaman Yapılacak, Katılacak olan sanatçılar kimler, bilet fiyatları ve festival detaylarına bakalım;

Milyon Beach Fest 2019 Festival Detayları

Her senenin Temmuz ayını mihenklemiş olan milyonfest düzenleyicileri bu sene henüz programı yayınlamadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz Ne Zaman Çıkıyor Etkinlik bölümünden veya sosyal bölümünden programa ulaşabileceğinizi unutmayın. Festivalde bu sene de büyük isimlerin Ezhel, Anıl Piyancı, Teoman, Eypio gibi isimlerin yer alacağı düşünülüyor. Ancak bunu söylemek için henüz erken program bize sürpriz de yapabilir.

Milyon Beach Fest 2019

Milyon Beach Fest 2019 Ne Zaman?

Sorumuzun yanıtına gelecek olursak festival 2019’da 1 Temmuz tarihinde yapılacak olarak söyleniyor. Henüz saat bilgisi verilmese de tahmini olarak 1 Temmuz saat 10:00 gibi başlar 3 Temmuz 23 gibi sonuçlanır. Tabi bu tahmini bir tarih net bir tarih değil.

Milyon Beach Fest 2019 Bilet Fiyatları

Bilet fiyatları geçen seneki gibi aynı fiyattan verileceği düşünülüyor. Festivalin biletlerini biletix üzerinden veya festival alanında oluşturulan standlardan temin edebiliyorsunuz. Biletler kombine ve günlük olarak ayrılırken 45 Tl ile 120 Tl arasında değişeceği tahmin ediliyor.

Festival hakkında şuan için net bir açıklama veya program bulunmuyor. Gelecek yeni bilgiler ile size buradan bilgi sağlayacağız.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...