Mindhunter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Sezon Ne Zaman?

Mindhunter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Mindhunter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Netflix’in yeni incisi Suç ve Gerilim tadındaki Polisiye dizi Mindhunter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’in yeni incisi ilk sezonu ile izleyicinin ilgisini çok iyi bir şekilde çekmeyi başardı. Son zamanlarda netflix izleyicilerinin yeni dizi arayışına adeta merhem gibi gelen bu dizi Suç ve Gerilim tadında efsane bir dizi diyebiliriz. Ülkemizde de oldukça büyük bir şekilde hayranlık ile izlenen dizi için 2. sezon onayı gelince Mindhunter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu akıllara gelen ilk soru oldu. Hem bu sorunun yanıtını verelim hemde ilk sezonda neler yaşandı dizinin konusu nasıl onu bir inceleyelim.

Mindhunter Dizi Konusu

İlk olarak dizinin konusunu şöyle bir özetle geçelim. Dizi tamamen eski dönem dizisi FBI’in ilk kurulduğu dönemlere ışık tutan bu dizi de eğitimci olan Holden Ford karşılıyor bizi. Holden Ford kariyerine yeni başlamış bir ajan iken, bir anda kendini eğitimci olarak görür. Holden daha çok bu işte başarılı olacağını hisseder ve bunun eğitimlerini almak için canla başla çalışmaya başlayacaktır. Kariyerinde bu yönde ilerleme neticesine varan Holden bir kızla tanışır ve bu kızın anlattıklarından sonra hayatını tecavüzcülerin, katillerin ve adeta manyakların psikolojilerini çözmeye adayacaktır.

Uzun zamandır psikolojik eğitim veren Bill Tench ile atılacağı bu kulvarda eskiden azılı olarak bilinen tüm suçluları dinleyerek, suçluların nasıl bir ruh halinde olduklarını çözeceklerdir. Böylece suçluları erken teşhis edip müdahalelerini ona göre yapacaklardır.

Mindhunter İlk Sezon Değerlendirmesi

Dizinin ilk sahnesinde yaşanan olaylar aslında dizinin bu ayarda giderse ben bu diziye bayılırım denmesine sebep veriyor. Fakat aslında dizi o ayarda ilerlemiyor, yer yer yavaş bir ayarda ilerleyen dizi sonradan tekrardan o ideal hızını yakalıyor. İlk dört bölümün yönetmenliğini de bildiğimiz gibi ünlü yönetmen David Fincher yapıyor. Dizinin yaratıcısı ise Joe Penhall. Buram buram amerikan polisiyesi kokan dizide Allaha şükür şuana kadar donut görmedik, Bunu görmediğimizden midir nedir dizi oldukça yaratıcı ve kaliteli gözüyle bakılıyor. Netflix daha ilk sezonu tam izlenmeden yeni sezon için de müjdeyi verince dizinin izlenme sayısının yüksek olduğu anlaşıldı.

Mindhunter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İkinci sezon için onayı hemen veren Netflix tahmini olarak tekrardan 10 bölümlük 2. sezonu Eylül Ekim gibi piyasaya sunacak. Ancak bu tamamen tahmin niteliğinde gelecek yeni bilgiler ile burayı güncel tutacağımızı hatırlatırız, bir başka ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...