Modern Family 10. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Modern Family 10. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Modern Family 10. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?
Bu yazıyı oylayın

Dünya çapında beğeni ve başarı toplayan Modern Family 10. sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Christopher Lloyd ve Steven Levitan tarafından yaratılan dizi 23 Eylül 2009’dan beri ekranlara gelmekte. Ayrıca sahte belgesel (mockumentary) türünde olan dizide oyuncular bazen kameraya doğru konuşmaktadır. 2009’da dizinin oldukça beğenilmesinden sonra dizi izlenme rekorları kırdı. Dizi En İyi Komedi Dizisi, Komedi Dizilerinde En İyi Yardımcı Aktör, Komedi Dizilerinde En İyi Yardımcı Aktris gibi bir çok dalda Emmy Ödüllerini kazandı. Ayrıca Altın Küre Ödüllerinde Müzikal veya Komedi Dalında En İyi Televizyon Dizisi olarak ödüllendirildi. Eski Amerikan Başkanı Barack Obama da en sevdiği dizilerden birisi olduğunu söyledi. Dizide Sofia Vergara, Julie Bowen, Ariel Winter, Ty Burrell ve Jesse Tyler Ferguson yer alıyor. Peki Modern Family 10. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Modern Family Konusu ve Oyuncuları

Modern Family’deki oyuncuların hepsi eşit öneme sahiptir. Farklı bölümlerde farklı karakterlere odaklanılır. Dizi karakterlerinden birisi olan Jay Princhett dizideki en yaşlı karakterdir. Yaşı gereği daha efendi bir görünüme sahip olsa da oldukça enerjik bir karakterdir. İlk karısından ayrıldıktan sonra kendisinden yaşça küçük Kolombiyalı Gloria ile evlenir. Gloria hem huysuz hem de çok tatlı bir kadındır. Jay’in kızı Claire ile bir türlü anlaşamazlar. Claire babasına ve eşine oldukça düşkün bir karakterdir. 3 adet çocuğa sahip olan Claire’in eşi de oldukça çocuksudur. Phil, Claire’ın kocası ve eşine sadık birisidir. Dizinin en renkli karakteridir. Mitchell ise Jay’in oğludur. Gay olduğu için başlarda babasıyla pek arası olmasa da araları ısınmaya başlıyor. Cameron ise Mitchell’in eşidir. Oldukça duygusal ve romantik bir yapıya sahiptir. Dizi bu 3 aile arasında geçmektedir.

Modern Family 10. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

2009’dn bu yana ekranlarda olan dizi için üzücü haber geldi. Haftaya sezon finali yapması beklenen dizinin 10. sezonu onaylandı. Kanaldan yapılan resmi açıklamaya göre dizinin 10. sezonu final sezonu olacak. Dizinin yayınlanma tarihi hakkında kesin bir bilgi yayınlanmadı ancak dizinin Eylül 2018 tarihinde ekranlara geri dönmesi bekleniyor. Dizinin resmi çıkış tarihi yayınlandığında yazımız güncellenecektir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...