Mom 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Mom Dizi Konusu

Mom 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Mom 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak
Bu yazıyı oylayın

Sevilen sit-com dizisi Mom 6. sezonu için ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Televizyonun sevilen komedi dizilerinden birisi olan Mom 6. Sezonu ile ekranlara geri dönecek. 11 milyonu aşkın izleyicisi bulunan dizi orijinal senaryosu ile izleyicilerini güldürüyor. Dizinin yaratıcıları Gemma Baker, Eddie Gorodetsky ve Chuck Lorre. Dizi özellikle komik karakterleri ile izleyenleri kendisine bağlıyor. Peki Mom 6. sezon ne zaman başlayacak?

Beşinci sezonu devam ederken yeni sezonu için onay alan dizinin çekimlerinin tamamlanmasına çok az kaldı. Oscar ve Emmy ödüllerine sahip Allison Janney’in başrolünde bulunduğu dizi izleyenlerini kendisine bağlıyor. Dizide uyuşturucu satıcısı ve alkolik bir anne ile oldukça kötü şartlar altında büyüyen Christy’nin hikayesini izliyoruz.

Mom Konusu ve Oyuncular

Annesinin ergen yaşlarda dünyaya gelen Christy (Anna Faris) oldukça zor bir çocukluk geçirmiştir. Bu nedenle asla annesi gibi olmak istemeyen Christy, kendini onun yolunda ilerlerken bulur. Genç yaşta hamile kalarak hayatını alt üst etmiştir. Daha sonrasında yaptığı kısa süreli bir evlilikten de 2. çocuğu olur. Hayatını düzene oturtamayan Christy kendini alkole ve eğlenceye verir.

Annesine çok benzediğini fark eden Christy hayatına çeki düzen vererek çocuklarıyla birlikte temiz bir sayfa açar. Ancak annesinin de hayatına girmesi ile birlikte ortalık tekrar karışmaya başlar. Bonnie (Allison Janney), Christy’nin annesi, eski hatalarından pişman olmuş sakin bir hayat sürmeye çalışmaktadır. Kızına iyi bir anne olamadığı için vicdan azabı çeken Bonnie ona yardım ederek kendisini affetirmeye çalışmaktadır.

Mom 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2013 yılından beri yayın hayatına devam eden Mom yeni sezonunda da merakla bekleniyor. Oyuncu kadrosunda Mimi Kennedy, Beth Hall, Jaime Pressly ve Matt Jones gibi başarılı oyuncuların bulunduğu dizi uzun süre bizi güldürmeye devam edecek gibi görünüyor.

Dizinin çekimleri devam ettiği için henüz fragman yayınlamadılar. Fragman yayınladıklarında yazımızı güncellemiş olacağız. Dizinin yeni sezonu 27 Eylül 2018 tarihinde ekranlara geri dönecek. Diziyi internetten online olarak izleyebilirsiniz. Friends, How I Met Your Mother gibi sit-com dizilerini beğendiyseniz bu diziyi de beğeneceğinizi garanti edebilirim.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...