Mr. Robot 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Konusu - Oyuncular

Mr. Robot 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Mr. Robot 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
1 (20%) 1 vote

Heyecanla beklenen dizinin yeni sezonuyla ilgili son haberler

Sam Esmail tarafından oluşturulan drama, psikolojik gerilim türünde bir Amerikan dizisi olan Mr. Robot 4. Sezon ne zaman çıkacak? Başrolünde Rami Malek’in oynadığı dizide ünlü aktör Eliot Alderson adlı bir siber güvenlik görevlisi ve aynı zamanda bir hacker olan karakteri canlandırıyor. Eliot aynı zamanda sosyal anksiyete bozukluğu ve klinik depresyona sahiptir. Çevresindeki insanların özel hayatlarını sakladıkları bir şeyleri var mı araştırmadan duramaz. Ama bu özelliğini insanlara yardım etmek amaçlı kullanır, suç işleyen birini tespit ettiğinde belgeleriyle polise sunar.

Eliot’un psikolojisi oldukça bozuktur, toplumun gidişatından rahatsızdır, geçmişindeki travmalarla baş etmekte güçlük çeker ve bu nedenle kendisini yatıştırmak için uyuşturucu maddeler kullanır.

Elliot bir gün Mr. Robot kod adlı biri tarafından gizli bir örgüte dahil edilir. Hackerlardan oluşan bu örgütün adı fsociety’dir (fuck society’nin kısaltılmışı gibi). Örgütün amacı E Corp adlı devasa uluslararası şirketin veritabanlarındaki tüm borç kayıtlarını silerek para ekonomisine büyük bir darbe vurmak ve günümüz dünyasının sistemini tamamen değiştirmektir.

Mr Robot yayınlandığı ilk sezonuyla Emmy ödülleri gibi bir sürü tv dalında ödüle aday gösterildi çeşitli ödüller kazandı.

Mr. Robot 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizi hikayesiyle, aksiyonuyla, karakterleriyle büyük ilgi ve merak uyandırsa da ilk sezonun yakaladığı başarıdan sonra ikinci sezon izleyenleri o kadar tatmin etmedi ve belki çıtayı çok yukarı taşıdıkları için ikinci sezon oldukça sönük ve sıradan kaldı. Yani bir iki kritik olay dışında aslında tüm bir sezon niye izledik ki biz bunu? niye uzattınız ki bu kadar? konu mu bulamadınız? gibi sorular sormanız mümkün. İzleyiciler de böyle sorular sormuş olacaklar ki dizinin rating oranları ilk sezona kıyasla giderek düşen bir çizgiye sahip.

Üçüncü sezonda yapımcılar kaybettikleri ivmeyi yeniden yakalayıp diziyi eski günlerine döndürmeye çalışsalar da şu anki gidişat ratinglerin ikinci sezondakinden de aşağıya düştüğünü göstermekte. Dizilerin yeni sezonu çekilecek mi yoksa dizi rafa mı kaldırılacak sorusu rating oranlarıyla doğrudan alakalı olduğu için şu anda Mr. Robot’un işi çok kolay gözükmüyor. Mr. Robot 4. sezonun ne zaman çıkacağı ya da çıkıp çıkmayacağı henüz belirli değil.


Comments to Mr. Robot 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

  • bence çıkar

    korkusuz mal 29 Ocak 2018 12:18 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...