Murat Boz İstanbul Marina Arena Konseri Ne Zaman?

Murat Boz İstanbul Marina Arena Konseri Ne Zaman?

Murat Boz İstanbul Marina Arena Konseri Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Murat Boz İstanbul Marina Arena Konseri Ne Zaman?

Türk pop müziği denilince akla gelen, Türk kızlarının rüyalarını süsleyen Sevgili Murat Boz yaz sahnelerinin tozunu attırmaya başlıyor. Açılış sahnesi olarak ilk İstanbul’u seçen Murat Boz, Tuzla Marina Arena’daki yerini alacak. Şarkıcı ve şarkı yazarı olarak müzik kariyerine devam eden usta sanatçı çıkardığı son albümü janti ile de tekrardan gündeme geldi. Geçen sene çıkardığı bu albüm hala çok dinlenen listelerde yer alırken ölümsüz şarkılarını da bu sahnede seslendirecek. Peki Murat Boz İstanbul Marina Arena Konseri Ne Zaman? diye soranlar için yazımızın son paragrafını işaret ediyoruz. Bir aşağılara inip sorunuzun yanıtını ve ucuza bileti hemen alın 😉

Murat Boz Şarkıları

2012’de çıkardığı Aşklarım Büyük Benden albümünden sonra 2016’da çıkardığı yeni Albümü Janti ile gündeme gelen Murat Boz bildiğiniz gibi O Ses Türkiye‘de de en çok dikkat çeken isimlerden biri. Oyunculuk deneyimine de yeni deneyimler kazandıran Murat Boz bildiğimiz gibi oyunculuğa ilk Hadi inşallah filmi ile adım atmıştı. Bunun ardından Kardeşim benim filminde yer alan şarkıcı son filmi olarak Dönerse Senindir’de rol aldı.

İlk olarak çıkışını Nil Karaibrahimgil’in yazıp bestelediği Aşk’ı bulamam ben şarkısı ile Temmuz 2006’da yaptı. 10. yılında tekrardan yeni bir albüm çıkaran başarılı sanatçı çıkacağı bu sahnede tüm şarkılarından karışık olarak söyleyecek.

Murat Boz İstanbul Marina Arena Konseri – Bilet Satın Al

Geldik asıl soru Murat Boz İstanbul Marina Arena Konseri Ne Zaman? sorusunun yanıtına; 13 Mayıs 2017 günü saat 21:00‘de Tuzla Marina Arena‘da sahne alacak. Şimdiden bilet satışlarına başlayan Biletix’den hemen bilet almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Normal bilet şuan için 30 ₺ olarak değerlendirilmekte. Seçeceğiniz özel durumlar ile birlikte fiyatlar değişiyor. Ayrıca Marina Arenanın özel ücretli servisinden yararlanarak ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Murat Boz İstanbul Marina Arena Konseri Bilet al

Bir başka etkinlik için ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile bizi sosyal medyadan takip ederek en yakın etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...