Nanatsu No Taizai 2. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon Ne Zaman?

Nanatsu No Taizai 2. Sezon Ne Zaman?

Nanatsu No Taizai 2. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Beklenen anime dizisi Nanatsu No Taizai 2. Sezon Ne Zaman?

Yine son zamanlara damga vuran kısa animelerden biri. Ve yine beklenen sezonlar. Uzun zamandır gelmesi beklenen Nanatsu No Taizai animesinin 2. Sezonun geleceği kesinleşti! Anime yapımcısı Tateishi’nin geçen günlerde attığı Tweet’ de 2. Sezonun geleceğini haber veriyorudu. Peki Nanatsu No Taizai 2. Sezon Ne Zaman? Detaylı bilgi için son paragrafa ilerleyiniz.

Nanatsu No Taizai Konusu

İnsan ve insan dışı varlıkların bir arada yaşadığı bir dönemde Liones Krallığı kutsal şövalyeler tarafından korunmaktadır. Birçok kişinin saygı duyduğu ve krallığı layıkıyla koruduğuna inandığı bu kutsal şövalyeler söylenenlere göre kendi içlerinden bir grup şövalye tarafından ihanete uğramış ve birçoğu “Yedi Ölümcül Günah (Nanatsu no Taizai)” olarak adlandırılan bu grup tarafından katledilmiştir. Bu olayın üstünden 10 yıl geçer, bu grubun üyelerinin akıbeti ile ilgili kimisi ölü, kimisi diri, kimisi yakalanmış gibi çeşitli söylentiler vardır. Bu sırada da Kral hastalanır ve Kutsal Şövalyeler ülkeyi zalimce yönetmeye başlamıştır. Kralın kızı olan Elizabeth ise krallığı geri almak için 7 Ölümcül Günah’ı bulmak ister ve her yerde onları aramaya çıkar.

Değerlendirme;

Komedi ve shounen türü animenin karışımı. Açıkcası benim hoşuma gitti. Bazı yerlerinde korku ile savaş sahnelerini izlerken. Bazı yerlerde gülmekten yerlere yatıyorsun. İzlemek isteyenlere öneririm.

Nanatsu No Taizai 2. Sezon Ne Zaman?

Geldik merak edilen soruya. Yapımcı Tateshi’nin attığı Tweet’ e göre. Animenin 2. Sezonu 2018 Ocak ayında yayıma girecek. Türkçeye çevirilmesi Şubat aylarını bulur. Yani Nanatsu No Taizai animesinin 2. Sezonunu 2018′ in ilk çeğreğinde izleyebileceksiniz! Nanatsu No Taizai animesiyle ilgili size aktaracaklarım bu kadardı. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Bi dahaki Ne Zaman Çıkıyor yazımda görüşmek üzere. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarınızdan takip etmeyi unutmayın:)


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...