Narcos 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Narcos 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Narcos 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
5 (100%) 4 votes

Narcos 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Sorusunu yanıtladık ve sizler için bunu yayınlıyoruz.

Pablo Escobar’ın hayatını anlatmakta olan Narcos 1. Sezonu ile izleyici kitlesini kendine bağlamayı başarabilmişti. Son zamanların en başarılı dönem filmi olarak gösterile dizinin en çok merak edilen sorusu “ Narcos 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor? ” olmuştur. Birinci sezonun hemen sonunda 2. Sezon için onay alan dizide merak edilen bir diğer konu ise dizinin bundan sonraki konusunun nereye bağlanacağı idi. Gerçek kesitlere yer verilen dizide bildiğimiz gibi Pablo Escobar hala yakalanmamıştı. Kendi hapishanesinden çıkarılan Pablo kaçak olarak hayatını sürdürecek gibi gözüküyor. Bir çok yere saldırması ile akıllarda kötü izler bırakan Pablo bakalım bu dakikadan sonra ne gibi bir plan yapacaktır.

Tüm arkadaşlarını Hapishane’den kaçırmayı başaran Pablo’nun aklındaki en kurcalayıcı olay ailesinin durumudur. Ailesine sıkı sıkı bağlı olan Kolombiya vatandaşı Pablo bakalım bu sezon ne gibi atraksiyonlar ile devlet başkanının karşısında olacak. Buradan sonrası biraz SPOİLER içerir dikkat edelim.

Şuan çekimlerine başlanan Narcos 2.Sezon vizyon tarihi olarak 2016 nın sıcak aylarını göstermekte. Geçen 1. Sezon bildiğimiz üzere 28 Ağustos 2015 tarihinde başlamıştı. Tahmini olarak aynı günlerde başlanacağı bilinen 2. Sezonda oyuncu kadrosu tekrardan aynı kişiler gibi gözükmekte. Pablo Escobar’ı canlandıran Wagner Moura dizinin son bölümlerine doğru saç stilini değiştirmiş. Gerçek hayatına paralel olarak giden dizi’de bildiğimiz üzere Pablo kalpak takmaya başlamıştı. Muhtemel olarak dizinin son sezonu olacağını da siz değerli okurlarımıza belirtmek isteriz. Bu kanıya nereden varıldığını soracak olursanız. Dizinin ilerleyişinde ki aerodinamiğe bakacak olursak son bölümün kaçış olduğunu düşünürsek. Pablo bu senelerden 10 15 sene sonra bir evin çatısında öldürülmüştü.

Pablo escobar’ın biraz hayatından bahsedecek olursak diziden de bildiğimiz kadarıyla Pablo başkan olma isteğinden dolayı tüm işleri berbat etmeye başlamıştı. Askerlerle savaş açmasına rağmen kokain satışından hiçbir şekilde vazgeçmeyen Pablo parasını sığdıracak yer bulamazken bile sürekli olarak bu işler içinde bulunmuştu. Anti Amerikan olan kolambiyalı Pablo hayatını uyuşturucu uğruna mahvedecektir. Ölümünü sıradan bir apartman dairesinde yaşayan Pablo savaş sırasında hayatını kaybederek yan komşusunun çatısında kiremitlerin üzerinde ölmüştür.

Tekrar konumuza dönecek olursak. Narcos 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? sorusuna cevabımız 2016’nın yaz aylarıdır. Bu zamana kadar nasıl sabrederiz bilemeyiz ama dizi çekimlerine başlanıldığını hatırlatmak isteriz.

12 Temmuz 2016 Güncelleme: Dizinin resmi sayfasından açıklanan bilgiye göre dizi 10 sezon olarak 2 Eylül 2016 tarihinde Netflix tarafından yayınlanacaktır. İşte Netflix tarafından yayınlanmış olan fragman.

2. Sezon bitti Narcos 3. Sezon Ne Zaman? hemen öğrenmek için tıkla…


Comments to Narcos 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

 • Ya o kadar süre nasıl bekleyeceğiz oof netflix yazdığımı okuyosan bir an evvel çıkar şu diziyi.

  Kemal 27 Mart 2016 01:54 Cevapla
 • Spoiler yazan yerden sonrasını okumadım ama süper yazıymış teşekkrüler

  malkemal 29 Mart 2016 05:38 Cevapla
 • spoiler verdiniz üzüldüm 🙁

  üzdün 18 Nisan 2016 13:28 Cevapla
 • Spoiler vermedik ki tahmin ettik be bro

  Nadmin 19 Nisan 2016 11:35 Cevapla
 • Merhaba, Pablo Escobar Küba değil Kolombiya vatandaşıdır. Sadece düzeltmek istedim 🙂

  Canan 25 Nisan 2016 14:09 Cevapla
 • Canan hanım sizi mi kıracağız düzelttik 🙂 teşekkürler.

  Nadmin 25 Nisan 2016 22:59 Cevapla
 • Spoiler yedik sağol ama ya çok makbule geçti

  koyu-yorum 14 Mayıs 2016 11:18 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...