Narcos 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Sezon Ne Zaman?

Narcos 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

narcos 3. sezon ne zaman başlayacak
2.7 (54.29%) 7 votes

Bir internet dizi sitesi olan Netflix tarafından yayınlanan Narcos 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Son zamanların en çok izlenen dizilerin başında yer alan Narcos 2. sezonu yayınlandıktan hemen sonra oldukça iddalı olan yapım adeta havada izlendi ve müthiş izlenme sayısı ile yeni sezon için sinyalleri verdi haliyle dizi için en çok merak edilen soru Narcos 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? oldu. İlginç bir şekilde sezon finali yapan dizi bildiğiniz gibi sezon sonunda farklı bir final yaptı. Geçenki sezonda da tahmin ettiğimiz gibi dizide önemli karakterler hayatlarını kaybetti peki bu dakikadan sonra dizi nereye doğru ilerlemekte.

Narcos Dizi Konusu

Her ne kadar dizi yapım olarak Pablo Escobar‘ın hayatını anlatıyor gibi olsada yayınlanan son sezondan sonra dizinin aslında daha derin bir konuyu işlediği belli oldu. Uyuşturucu adına daha derin işlere el atacak olan Narkotik ajanlar bu sefer daha büyük bir çeteyi alt etmeye çalışacaktır. Bu kartelin oluşmasında ön ayak olan Pablo Escobar’ın sahip olduğu Medellin karteli onun ölümüyle tarihe yazılacaktı. Buradan sonrası Spoiler içerebilir direk tarihi öğrenmek istiyor iseniz en alt satıra geçebilirsiniz.

1993 yılına ışık tutmaya başlayacak olan dizide baş rol karakteri olarak gösterilen Pablo Escobar hayata gözlerini yumdu. Polis mi yoksa diğer karteller tarafından mı öldürüldü sorusuna yanıt vermiş olan ikinci sezon iddalı yapımıyla bizleri farklı konular ile baş başa bırakmıştı. Netflix tarafından yapılmış olan bu dizi için herşey bitmiş değil. Pablo Escobar’ın ölümünden sonra Medellin karteli tarihe gömüldü. Ancak bu tarihe geçiş yepyeni ve sağlam kartel’in oluşmasına sebebiyet verdi. Kokain satışının tavan yaptığı bu senelerde kokain kral’ı olarak bilinen Kral Pablo mum ile aranır olmuştur.

Narcos 3. Sezon Ne Zaman?

İlk sezonunu 28 ağustos 2015 yılında yayınlayan dizi senelik olarak yayın yapcağını resmi sayfasından belirtmişti. Ardından en çok merak edilen ikinci sezon 2 Eylül tarihinde paket olarak internette yayınlandı. Netflix internet dizisi olarak bilinen Narcos 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusuna karşın şunları söyleyebiliriz. 2017‘nin yaz aylarında tekrardan paket olarak Netflix sitesinde yayınlanacak olan dizi tekrardan 10 bölümden oluşacak. Her sezonunda 10 bölüm yayınlayan dizi ve film sitesi Netflix bakalım bu yeni sezonda bizlere neler yaşatacak.

Resmi olarak yayınlanan ilk resmi tarihi burada yayınlayacağımızı size hatırlatır, esenlikler dileriz. Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek üzere esenlikler dileriz.

14.07.2017 Güncelleme: Geliyor gönlümüzün efendisi; Dizi 1 Eylül 2017‘de tüm bölümlerini yayınlayacak.

İşte Netflix tarafından yayınlanan mini bir Clip, Artık Cali karteli büyüyor ve bu büyümenin arkasında bir çok şey yaşanacak;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...