Narcos 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? - Yeni Sezon Konusu

Narcos 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Narcos 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?, Narcos 4. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?, Narcos 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
5 (100%) 1 vote

Yeni sezonu heyecanla beklenen diziden yeni haberler gelmeye başladı.

1 Eylül’de izleyenlerinin beğenisine sunulan Narcos sevenleri tarafından çoktan izlenip bitirildi bile. Herkes 4. Sezonun olup olmayacağını merakla beklerken iyi ve kötü haber birlikte geldi. Narcos Netflix’ten 4. Sezon onayını kaptı kapmasına ancak 4. Sezonun final sezonu olması bekleniyor. 3. Sezonda Pablo Escobar’ın yasadışı servetinin çöküşünü ele almış olan dizi Gilberto Rodríguez Orejuela, Miguel Rodríguez Orejuela, José Santacruz Londoño, Hélmer Herrera ortaklığındaki Cali Karteli’nin yükselişi ve çöküşünü izleyicilere aktarmıştı. Final bölümünden yola çıkılarak şu anda Ajan Penna’nın yeni hedefinin kim olacağı ise çok büyük bir sır. Peki iple çekilerek beklenen Narcos 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Narcos 4. Sezon Olacaklar

Narcos, Amerika’ya ilk kez uyuşturucu sokmayı başarmış ve aşırı derecede zengin olan uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ın hayatını anlatıyor. 3. Sezonda ortadan kaybolan Pablo Escobar’ı canlandıran oyuncu Wagner Moura diziye konuk oyuncu olarak katılacak. Henüz detaylı bir açıklama yapılmadı ancak dizinin yeni sezonunun sonlarında Pablo Escobar’ın ölümünün ardından uyuşturucu ticaretinin nasıl yavaşlayıp sonra nasıl toparlandığını izleyeceğiz. Tahminlere göre Pablo Escobar karakterini yalnızca flash backlerde görebileceğiz. 4. Sezon tamamen kurgusal olarak devam edecek. Hayranlarının bununla ilgili bir sorun yaşayacağını düşünmeyen yapım ekibi yeni sezon için çalışmalara başladı bile. 2. Sezonu yayınlandıktan sonra onayı alınan 4. Sezon merakla bekleniyor.

Narcos 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Yapım ekibinin çalışmalara başladığını söylemiştim. Dizi çekimleri için mekan bakmak için Meksika’da gezinen prodüksiyon elemanlarından biri öldürüldü. Meksika’nın en tehlikeli bölgelerinden birinde mekan araştırması yapan Carlos Muñoz Portal bilinmeyen bir nedenden dolayı vurularak öldürüldü. Ailesine baş sağlığı dileyen Netflix ölümüyle ilgili detayların bilinmediğini ancak yetkili güçlerin olayla ilgilendiğinin bilgisini verdi. Söylentilere göre dizide Cali Kartelinin yükselişi anlatılacağı için bu olayın meydana geldiği üzerinde duruluyor. Bu üzücü haberin diziyi olması gerektiğinden geciktirecek mi bilinmiyor. Merakla beklenen Narcos için resmi bir açıklama yapılmadı ancak dizinin 28 Ağustos 2018 ile 7 Eylül 2018 arasında çıkması bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...