Naruto to Boruto: Shinobi Striker Ne Zaman Çıkacak?

Naruto to Boruto: Shinobi Striker Ne Zaman Çıkacak?

Naruto to Boruto: Shinobi Striker Ne Zaman Çıkacak?
5 (100%) 1 vote

Dünyada ve Türkiye’de oldukça sevilen anime dizisinin oyunu piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de ve dünyada en çok sevilen anime serilerinden biri olan ve ninjalık temasını işleyen Naruto’nun yeni oyunu Naruto to Boruto: Shinobi Striker ne zaman çıkacak?

Naruto to Boruto: Shinobi Striker Nasıl Bir Oyun?

Oyuna öncelikle karakter oluşturma ekranıyla başlıyoruz ve burada başlangıç köyümüzü seçiyoruz. Başlangıç köyü Naruto anime ve manga serilerinden de tanıdığımız Gizli Yaprak Köyü, Gizli Kum Köyü, Gizli Sis Köyü, Gizli Taş Köyü ve Gizli Bulut Köyü. Eğer animeleri izlediyseniz hatırlarsınız Naruto da Gizli Yaprak Köyü yani Konohagakure ya da kısa adıyla Konoha’dan gelme bir ninjaydı. Köyümüzü seçtikten sonra karakter oluşturma ekranında cinsiyet ve dış görünüş özelliklerini belirliyoruz. Oyunun beta sürümünde görüldüğü kadarıyla oldukça çeşitli görünüyor buradaki seçeneklerimiz.

Karakterimizi oluşturduktan sonra oyuna giriş yapıyoruz yine Naruto serisinden tanıdığımız Kakashi ile görüşerek ondan alıştırma maiyetinde görevler alarak oyuna başlıyoruz. Kakashi bize nası bir yerden bir yere hoplayıp zıplayacağımızı ve nasıl dövüşeceğimizi öğretiyor.  Oyunda göründüğü kadarıyla bir miktar platform öğeleri bulunduğunu da söyleyebiliriz. Duvarlara tırmanma ya da karşıya atlama gibi unsurlar bulunuyor ama bunlar ne kadar oyunda yer kaplar bilmiyoruz.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker diğer oyuncularla 4’e 4 mücadele verebileceğimiz online savaşlara odaklı bir oyun. Betada gördüğümüz üzere Capture the Flag tarzı bir online modu var. Muhtemelen farklı türde savaşlar da yer alacaktır. Ancak tek kişilik hikaye modu da bulunuyor. Virtual Reality ile single player hikayeyi oynayabiliyoruz. Ancak bunu bildiğimiz vr teknolojisi ile karıştırmamak gerek. Naruto evreninde bu farklı zamanlardan güçlü ninjalarla oynayabilmeniz anlamına gelen bir teknoloji ve oyunda Naruto, Sasuke, Kakashi, Rock Lee gibi hepimizin aşina olduğu ve sevdiği daha bir çok ninja oynanabilir birer karakter olarak yer alıyor.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker Ne Zaman Çıkacak?

Japon oyunlarında İngilizce dublaj görmekten hoşlanmayan oyuncular için de belirtelim oyunda Japonca ve İngilizce konuşma dili olarak seçilebiliyor.Naruto to Boruto: Shinobi Striker Pc, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına
2018 yılı içerisinde çıkış yapacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...