NBA 2K19 Ne Zaman Çıkacak? - Oyun Hakkında - Sistem Özellikleri

NBA 2K19 Ne Zaman Çıkacak?

Bu yazıyı oylayın

Oyuncuların beklentilerini yerine getirmeye hazırlanan NBA 2K19 merakla beklenen oyunlar arasında.

NBA 2K serisi her zaman hayranlar için büyük eklemeler yaparak her sene satın almaya değer bir oyun çıkartmayı başardı. NBA 2K18 de firma için büyük bir başarıydı. Oyunun çeşitli kusurları olsa da spor oyunları konusunda eşsiz bir deneyim sunmaya devam etti. NBA 2K19’da da neler planlandığını görmek ilginç olacak. Çünkü bu serinin 20. oyunu olacak. Merakla beklenen NBA 2K19 Ne Zaman Çıkacak?

NBA 2K19’dan Beklentiler Neler?

Öncelikle oyunda sanal para birimi bulunmayan bir çevrimdışı kariyer modu olması oyuncuların bekledikleri arasında. Oyuna para harcamak zorunda bırakılmadan ve diğer oyuncularla etkileşime girmeden tek başına oynama seçeneği olmalı. Ayrıca bu durum sınırlamalara maruz kalmadan çevrimdışı modda istediğin özelliklerde olağanüstü oyuncular oluşturmaya da müsade edebilmeli. Başka oyuncularla oynarken değil ama tek başına oynarken eğlenceli gerçekdışı karakterlerle oynanabilir.

Oyuncular yaptıkları görevlerden tam olarak ne kadar oyun parası kazandıklarını görebilmeli. Böylelikle karakterini inşa etmek için para kasma konusunda daha cesaretlendirilebilirler.

Ayrıca daha büyük zorluk seviyelerinde oynarken daha çok para kazanma özelliği olmalı. Daha önceki oyunlarda varken kaldırılan bir özellikti bu. Ancak zor seviyelerde oynayan oyuncuları bir şekilde ödüllendirmeli oyun.

Kariyer modundaki hikayenin kaldırılması da hayranların bekledikleri arasında. Çünkü bir çok oyuncu oyundaki hikayeyi eğlenceyi uzatan bir unsur olmaktansa vakit kaybı olarak görüyor. Ayrıca bu durum oyunda tutarsızlıklara da yol açıyor. Örneğin ara sahnelerde boy uzunluğu vb. özellikler yanlış gösterilebiliyor.

Oyundaki karaktere ses belirleme seçeneği getirilmesi de hayranların bekledikleri arasında bulunuyor.  NBA 2K18 buna özen göstermediği için oyundaki her karakterin sesi birbirine benziyor ve bu da farklılığa yer bırakmıyor. Oyunda karakterin nereden geldiğine, ırkına, yaşına bağlı olarak farklı ses tonları bulunabilir.

Ayrıca NBA 2K serisi kadın oyuncular konusunda Ea’in NBA serisinin gerisinde kaldı. NBA Live 18’e kadın oyuncular dahil edilmişti. NBA 2K19 bu konuda daha da ileri giderek kadın oyuncularla oynanabilen MyCareer özelliği getirilmeli.

NBA 2K19 Ne Zaman Çıkacak?

2K serisinin daha önceki oyunlarında olduğu gibi NBA 2K19’un Eylül 2018 gibi çıkması bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...