Ninja Kaplumbağalar 2 Ne Zaman Çıkacak ?

Ninja Kaplumbağalar 2 Ne Zaman Çıkacak ?

Bu yazıyı oylayın

Ninja Kaplumbağalar 2 Ne Zaman Çıkacak ? Türkçe Dublaj Olacakmı ?

Ninja Kaplumbağalar’ı 90’lı yıllarda televizyon başında olan nesil hatırlayacaklardır. Üstün başarılı yapıtlara imza atan bu ekip ardından daha da profesyonel bir şekilde işlenerek sinema filmine ima atmıştı. 2014 yılında Ninja Kaplumbağalar ABD’li şirketlerce beyaz perdeye aktarıldı ve gişe gelirleri beklenenden çok daha fazla olmuştu. Eskiye dayanması ile bu üne kendini kaptıran seyirciler filmin vizyona girdikten sonraki 3 günde film için 95 milyon dolarlık gişe rakamlarına ulaşıldı. Bu durumdan memnun kalan yapımcılar ise bu heyecan dolu filmini tekrar çekmeye karar verdiler. Ninja Kaplumbağalar 2 filmi 216 yılında hazır olacak ve film severlerle buluşacak. Ninja Kaplumbağalar 2 filmi vizyona hazırlanmayı sürdürürken bu kez farklı isimler de film ekibinde yer alacak. Yönetmen ve yapımcının ismi ise yine değişmedi. İlk filmde yönetmenlik görevini alan Dave Green bu filmde de koltuğunu koruyor. Michael Bay ise yapımcısı olarak yeniden karşımıza çıkıyor. Ninja Kaplumbağalar 2 filminin çıkış tarihi hakkında ise çeşitli günler veriliyor. Bazı kaynaklara göre Haziran ayında bazılarına göre de Temmuz ayında filmin gösterimde olacağı bildiriliyor.

Ninja Kaplumbağalar 2 Ne Zaman Çıkıyor? Nezamancikiyor.com adresi filmlerin çıkış tarihi hakkında en doğru bilgileri sunmaya devam ederken bu film için de en net çıkış tarihini okuyucuları ile paylaşıyor. Filmin çıkacağı tarih net olmamakla birlikte 22 Ağustos olacak.

Ninja Kaplumbağalar 2 Oyuncuları Filmin oyuncularına yeni eklenen isimler ve ayrılanlar da var. İlk filmden sonra varlığını koruyan başroller arasında ise; Megan Fox, Stephen Amell, Tyler Perry ve Will Arnett yer alıyor. Megan Fox gibi bir ismin bu projede yer alması filmin kalitesine olan bakış açısında doğrudan etki sağlıyor. Ninja Kaplumbağalar bu filmde de New York şehrini korumaya devam edecekler. Bu kez daha profesyonel çalışmak zorunda olan 4 kişilik ekibimiz daha tehlikeli oyunlar ile karşı karşıya gelecekler. New York’un koruma görevini üstlenen 4 kahramanın öyküsü 2016 yılında 2. Filmi ile seyirciler ile buluşacak. 4 Ninja’nın öyküsü için sabırsızlıkla süren bekleyiş devam ediyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...