No: 309 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Başlıyor?

No: 309 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

No: 309 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Fox ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi No: 309 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Fox Tv ekranlarının reyting rekorları kıran No:309 dizisi her geçen gün popüleritesini arttırmakta. Hasan Tolga Pulat tarafından yönetilen dizide baş rolleri ise Furkan Palalı ve Demet Özdemir paylaşmakta. 1 Haziran 2016 tarihinde ilk bölümünü yayınlayan dizi konusu ile Türk izleyicisinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Son zamanlardaki en kaliteli Romantik Komedi dizisi olan No: 309 aslında bir kore dizisinin Türkiye uyarlamasıdır. Ülkemizde de çok izlenmiş olan Fated To Love You dizisinin Türkiye uyarlaması olan dizi her Çarşamba günü seyircisi ile buluşmakta. Dizinin sezon finaline yaklaşması dizi için No: 309 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorularını izleyicisine sordurmakta.

No:309 Dizi Konusu

Başta da bahsettiğimiz gibi kore dizisi Fated To Love You’nun Türkçe versiyonu olan dizi tamamen o dizinin konusuna bağlı kalmadan ilerlemekte. Onur ismindeki baş rol karakterimize dedesinden büyük bir miras kalacaktır. Ancak dedesinin ölmeden önce tek bir isteği vardır, Onur evlenecek ve çocuk sahibi olacaktır, aksi taktirde miras uçup gidecektir. Onur karakterini başta dediğimi başrol oyuncularından Furkan Palalı canlandırmaktadır.

Annesi ile buluşacak olan Onur tesadüf eseri buluşma günü bir kızla tanışır. Lale onur ile yanlış anlaşmalar sonucu tanışmış bir bayandır. Bu yanlış anlaşılmalar onları bambaşka bir yere taşıyacaktır. Yer yer izleyenleri güldürmeyi başaran dizi Romantik komedi dalında yapılmış kaliteli dizilerin arasında yer almakta.

No: 309 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezonunda tahmini olarak 30 bölüm yayınlayacak olan dizi sezon finali yaptıktan sonra İkinci sezonu için kolları sıvayacak. Eylül Ekim sezon furyasına katılmadan bir yaz dizisi olarak televizyonda izlediğimiz dizi tuttu ve kanalından devam kararı aldı. 2016 – 2017 sezonunda devam edecek olan dizi 2017’nin Nisan ayı gibi sezon finali yapacağı düşünülmekte. Eğer dizi kore dizisi ile aynı sırada giderse diziye takip edenlere üzelerek söylüyoruz dizi bu sezon final yapabilir. Kanaldan gelecek olan haberler ile güncelleyeceğimiz bu sayfayı takip ederseniz en güncel bilgileri hemen buradan alabilirsiniz.

Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen Kalın…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...