No 70: Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

No 70: Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak?

No 70: Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Tamamen Türk sermayesi ile yapılmış olan No: 70 Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak?

Uzun bir süredir geliştirilmekte olan ve daha piyasaya çıkmadan yapımından oldukça söz ettirmeyi başaran No 70: Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtı büyük bir heyecan ile bekleniyor. Bu makalede biraz oyunun durumundan bahsedip sizi yanıtla uğurlayacağız. Ülkemizde gelişen oyun sektörünün en büyük nimetlerinden biri olacak olan bu oyun için sabırsızlık git gide büyümektedir.

No 70: Eye of Basir Korku Oyunu

Türk yapımı oyunların sayıları gün geçtikçe ilerlemekte. Bu oyunların farklı dallarda olması da ister istemez başarıyı beraberinde getirmekte. Korku teması ile oyuncularını toplayacak olan oyun Gaming İstanbulda’ki gövde gösterisini başarı ile sonuçlandırdı. 2017’de lansmanı yapılan No 70: Eye of Basir Çıkış Tarihi ‘ni 15 Nisan 2017 olarak gösterdi. Uzun süredir gizliliğini sürdüren yapımın bir anda bu kadar konuşulması da oyunun daha çok merak edilmesini sağlıyor.

İster istemez Türk kültüründen bazı öğeleri kullanan oyun yapımcıları klasik korku oyunlarından sıyrılarak o oyunların dışında bir deneyim göstereceğini iddaa ediyor. Peki bu iddayı ne kadar gerçekleştirebilecektir. Dünya pazarında da hali hatrı sayılır bir yeri olan oyun Gamecell ve Steam üzerinden satılacaktır. Peki No 70: Eye of Basir oyunu hangi platformlarda oyuncuları ile buluşacak?

No 70: Eye of Basir PC’ye Ne Zaman Gelecek?

İlk olarak Gaming Istanbulda lansmanı yapılan oyun PC platformunda oynanışı orada sergilenmişti. Şuan için oyun konsollarına gelip gelmeyeceği netleşmeyen oyun ayrıca HTC Vive platformunu da destekleyeceği resmi haberlerin arasında yer almakta. Türkiye’de yapılan tek ve en iyi korku oyunu olarka gösterilen No 70: Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtını verdik şuan için Sistem Gereksinimleri açıklanmayan oyun için bu bilgide oldukça önemli. Resmi olarak oynanış videosunu da paylaşan yapımın paylaştığı videoyu da sizinle paylaşacağız.

Oyun hakkında gelecek yeni ve resmi bilgiler ile burayı güncelleyeceğimizi hatırlatır ve sizleri sosyal medya hesaplarına davet ederiz. Hesaplarımızdan bizi takip ederek sitemizde yayınlanan yeni bilgileri hemen öğrenebilirsiniz. Ayrıca %100 Türk sermayesi olan bu oyuna desteğimizi esirgemiyor ve katkınızı da bekliyoruz. Video’yu izleyecek olanlara iyi seyirler dileriz;

Resmi Çıkış Tarihi açıklandı 28.06.2017.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...