No Man's Sky Ne Zaman Çıkıyor?

No Man’s Sky Ne Zaman Çıkıyor?

No Man's Sky Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

E3 lansmanına damgasını vuran No Man’s Sky oyununun çıkış tarihini, fiyatını ve sistem gereksinimlerini açıkladık.

Geçtiğimiz yıl E3 oyun lansmanında en çok dikkat çeken oyunların başını çekmekte olan No Man’s Sky videoları, resimleri oynanış görselleriyle bu dillere pelesenk halini devam ettirmişti. Sürekli olarak müstakbel oyuncu kitlesini merak içerisinde bırakan oyun çıkış tarihini sonunda açıkladı. Bu merak içerisinde olan oyuncu kitlesinin aklında da haliyle No Man’s Sky Ne Zaman Çıkıyor?, No Man’s Sky Çıkış Tarihi ne zaman gibi sorular oluştu. Bu makale ile birlikte bu sorularınızın aydınlığa kavuşacağını söyledikten sonra fazla söze dalmadan size oyunu tanıtmak istiyoruz.

Steam’de öne çıkanlar kısmında görebileceğiniz oyun için şunu söyleyebiliriz ki Gta nasıl açık dünya oyunu ise buda açık gezegen oyunu diyebiliriz. Birden fazla gezegeni yani oyunun mapini içinde bulunduran oyun ayrıca bu gezegenler için ayrı ayrı ekosistemlere de sahip. Verdikleri tarih için elinden geleni ardına koymayan bu bahsettiğimiz 4 kişilik ekip muazzam bir iç çıkarma peşindeler diyebiliriz.

No Man’s Sky Çıkış Tarihi

Bağımsız oyun stüdyosu Hello Games tarafından üretilen oyun lansmanın hiç şüphesiz ki en yaratıcı oyunlarının başında gelmekte. Oyun tamamen kaşiflik üzerine kurulu tam bir strateji oyunu diyebiliriz. Dört kişiden oluşan bu Bağımsız oyun stüdyosu yaptıkları işle oyuncuları acayip şekilde heyecanlandı diyebiliriz. Gerekse internet aleminde gerekse de Steam’de en çok beklenen oyun olarak bilinen oyunun çıkış tarihi geçtiğimiz haftalarda net olarak açıklandı 22 Haziran 2016 tarihinde satışa sunulacak olan oyun 150 TL lik giriş fiyatıyla da dudak uçuklatıyor diyebiliriz. Ancak ön satış fiyatı şuan için 89 tl olarak gözükmekte.

Hello Games’in yeni nesil oyunu olan No Man’s Sky Ne Zaman Çıkıyor? ve No Man’s Sky Çıkış Tarihi’nin cevabını verdiğimi bu makalede oyun hakkında detaylı bilgilere de yer verdik umarız sizler bu bilgilerden olumlu bir şekilde yararlanmışsınızdır. Ayrıca sizler için oyunun tanıtım videosunu da sitemizden paylaşıyoruz. iyi Seyirler…

Oyunun şuan için sadece PS4 ve Pc için çıkacağını da bildirmekte fayda var…

 


Comments to No Man’s Sky Ne Zaman Çıkıyor?

  • Çok geçmiş ya ama helal olsun 4 kişi No Man’s Sky gibi bi oyunu çıkarmış. Merakla bekliyoruz efenim

    Kadir 8 Mart 2016 12:55 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...