Once Upon A Time 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Once Upon A Time 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Once Upon A Time 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
5 (100%) 3 votes

Fantastik dizilerin en sevileni Once Upon A Time 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? hemen öğrenmek istemez misin?

Fantastik dizi dalında en çok izlenen dizilerin başında yer alan Once Upon A Time konusu ve özgün gidişatı ile dillere pelesenk bir izlenim sunmakta izleyicilerine. Son zamanlardaki çekim kalitesiyle de yükselişe geçen dizi daha 5. Sezonundan 3 5 bölüm yayınladıktan hemen sonra kanalı ABC den onayı alabildi. Bu gelen onaydan hemen sonra diziyi yakından takip edenler arasında tek bir soru sorulur oldu “Once Upon A Time 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” peki hakikaten bu tarih ne zaman yahu? diyor iseniz sizleri bu derlediğimiz makalemize davet ediyoruz.

Sorunun cevabını vermeden önce gelin biraz dizinin konusundan bahsetmiş olalım ki geleneğimiz bozulmasın 🙂

Once Upon A Time Dizi Konusu

Savaş, kan, sihir, masal bu dörtlemenin etrafında dönen dizideki baş rol karakterimiz Emma Swan 28 yaşına basmış geçmişinde bir çok acı olay yaşamış ancak bunların üstesinden ustaca gelmeyi başarmış bir kadındır. Bebekken terk edilmesinden sonra kendi başına yaşamayı ve ayaklarının üzerinde durmayı başaran bu kadın kendi oğluna da aynı şeyi yapmıştır. Onu daha bebekken terk etmiştir. O bebeğin büyüyüşü ve onu buluşundan sonra dizinin yönü şekil alacaktır.

Henry adındaki bu çocuğa bu ismi annesi yani Emma vermiştir. Ancak Henry’nin bazı şeyleri iddaa etmesi Emma’nın sinirlerini bozmaktadır. Henry Emma için onun masallardaki karakterlerden biri olduğunu iddaa eder ancak Emma bunu sonuna kadar reddetmiştir. Bunlara kulak asmadan Henryi de yanına alarak Storybrooke adında bir kasabaya götürür. Burada yaşananlar ilginç şekilde Emma’nın hakikaten o karakter olmasına mahal verecektir. Zaman zaman dizinin değişik konulara değinmesi izleyici kitlesini etkilemekte. Eğer sizde Fantastik konuları seviyor iseniz bu dizi sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Once Upon A Time 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Evet gelin gelelim asıl konumuza bu kadar merak edilen sorunun cevabı ne olacak. Eski sezonları bir göz gezdirecek olursak dizi sürekli olarak Eylülün son günlerinde sezonuna start vermekte. Pazartesi günlerinde yayın yapan dizi tahmini olarak ya 26 Eylül 2016 Tarihinde yada 03 Ekim 2016 Tarihinde 6. Sezonuna start verecektir. Diziyi takip edenlere iyi seyirler dileyelim. Esen kalın efendim.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...