Sevilen Manga One Punch’dan 2. Sezon Müjdesi

One Punch Man 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sevilen Manga’nın yeni sezonu One Punch Man 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yusuke Murata’nın yazdığı, Kalaba One’ın çizdiği One Punch Man adlı komedi mangasına yeni sezon geliyor! Son zamanların en iyi komedi mangalarından olan One Punch Man, 2013 yılında raflarda yerini almıştı. Çok fazla ilgi görmesi sonucu Aralık 2015’de animesinin ilk sezonu çıktı. Sadece 15 bölüm olmasına rağmen, anime dünyasında ismini altın harflerle yazdı. Hayranlarının baskısı üzerine 2. Sezonun yayınlanacağı söyleniyordu, fakat kesin bir bilgi yoktu. Geçen günlerde yönetmen Shingo Natsume yaptığı röportajda 2. Sezonun çıkacağını kesinleştirdi. Fakat tam tarih vermedi. Manganın One Punch Man 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu yanıtı için en alttaki paragrafa ilerleyiniz.

One Punch Man Konusu;

Küçüklüğünden beri en büyük hayali süper kahraman olmak olan ana karakterimiz Saitama’nın yaşadıklarını anlatıyor. Saitama süper kahraman olmak için deli gibi, hiç durmaksızın çalışıyor. Hatta o kadar fazla çalışıyor ki, saçları dökülüyor. Kel bir süper kahraman olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. En sonunda çok güçlü oluyor ve karşısına çıkan tüm canavarları, düşmanları tek yumrukla yeniyor. Animede Saitama‘nın düşmanlarıyla savaşlarını anlatıyor.

Değerlendirme;

Gerçekten son zamanlarda izlediğim en iyi komedi animesiydi. Daha ilk bölümden gülme krizlerine girdim. Etkileyici anlatımı ve esprilerinden dolayı bende bir çok hayran gibi 2. Sezonu heyecanla bekliyorum!

One Punch Man 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Gelelim merak edilen soruya. Yönetmen Natsume‘nin dediğine göre 2. sezonun ne zaman çıkacağı daha belli değil. Fakat serinin mangasının 13. cilti Japonya’da 4 Nisan da raflarda yerini alacak. Büyük ihtimalle Türkiye’ye Mayıs’ın başlarında gelir. Animesi ise 2018 son çeyreğine kaldı gibi gözüküyor. One Punch Man serisi ile ilgili size aktaracaklarım bu kadar. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Bizi sosyal medya hesaplarından takip etmeyi unutmayın:) Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile resmi bilgiler geldikçe burayı güncelleyeceğimizi hatırlatırız.

Yazar: Didar Tan


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...